Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 10d. 16:31

Prekybos tinklo rengtame eksperimente dalyvavę Darjušas Lavrinovičius ir Mindaugas Kuzminskas: „Kuo daugiau sirgalių, tuo mes galingesni“

Mindaugas Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mindaugas Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius
Šiandien prekybos tinklas „Iki“, pradedantis lojalumo programą pirkėjams „Iki pergalės trūksta tik tavęs“, kurios dalyviai turės unikalią galimybę laimėti skrydį kartu su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine į šiemet Slovėnijoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą, pakvietė rinktinės žaidėjus Darjušą Lavrinovičių bei Mindaugą Kuzminską į eksperimentą.

Jo metu krepšininkai baudas mėtė kurtinančioje tyloje ir palaikomi susirinkusių sirgalių su Tomu Balaišiu-Sėkla priešakyje. Eksperimento metu paaiškėjo, kad žaidėjai vienodai taikliai meta visais atvejais, tačiau geriau jaučiasi, kai salėje skamba skanduotės ir būgnai.

Eksperimento metu D.Lavrinovičius iš 10 metimų tyloje ir 10 metimų skanduojant sirgaliams pataikė po  9. M.Kuzminskas abiejų metimų serijoje taip pat pataikė po lygiai – po 8 metimus. Tačiau, pasak D.Lavrinovičiaus, skirtumas žaisti girdint skanduojamą Lietuvos vardą ir be palaikymo – labai didelis. „Mane sirgalių palaikymas užveda. Girdint tik priešininkų skanduotes žaisti labai nefaina, o tyloje – baisu“, – juokavo rinktinės žaidėjas. Be to, pasak vidurio puolėjo, kai yra palaikymas, tu negali įmesti mažiau, negu gali.

„Akivaizdu, kad posakis – sirgaliai yra šeštasis žaidėjas aikštelėje – visiškai pagrįstas, todėl šiemet norime, kad jų Slovėnijoje būtų pakankamai. Net 140 lojalių mūsų tinklo pirkėjų galės ne tik gyvai stebėti pirmąsias Lietuvos rinktinės čempionato rungtynes, bet turės išskirtinę galimybę į Slovėniją skristi tuo pačiu lėktuvu kaip ir Lietuvos rinktinės žaidėjai“, – sakė prekybos tinklo „Iki“ vykdantysis direktorius Darius Malakauskas.

„Suprantame, kad ne visi gali važiuoti į čempionatus mūsų palaikyti, tačiau  kuo  daugiau sirgalių bus Slovėnijoje, tuo bus smagiau žaisti ir kovoti už Lietuvą. Visada esame dėkingi už palaikymą, neretai ir patys imame prašyti garsiau skanduoti susirinkusiųjų“, – pasakojo M.Kuzminskas.

Pasak D.Lavrinovičiaus, jis jaučiasi kur kas ramiau žinodamas, kad šiame Europos čempionate bus 140 sirgalių, kuriuos į Slovėniją atskraidins „Iki“. „Kai bus toks palaikymas, o dar Sėkla su savo būgnu atvažiuos, tai mesti į varžovų krepšį bus paprasta kaip du kart du“, – kalbėjo D.Lavrinovičius.

Krepšinio sirgaliaus Tomo Balaišio-Sėklos teigimu, 140 sirgalių desantas – labai didelis palaikymas Lietuvos vyrams, kovojantiems krepšinio aikštelėje. „Jei čempionatas vyksta toli nuo Lietuvos, sirgalių atvyksta ne tiek ir daug, kadangi išlaidos susidaro didelės. Akivaizdu, kad šiemet Slovėnijos tribūnose trispalvėmis mojuojančių ir Lietuvos vardą skanduojančių sirgalių bus kaip niekad daug. Dažnai didelis sirgalių palaikymas  tampa slaptu ginklu prieš priešininkus“, – sakė krepšinio čempionatų nepraleidžiantis Sėkla.

Eksperimento metu dviem rinktinės krepšininkams taip pat buvo matuojamas pulsas. Paaiškėjo, kad ramiau jautėsi centro puolėjas D.Lavrinovičius, kurio pulsas prieš eksperimentą buvo 66, o po jo kilstelėjo iki 75. Šiek tiek labiau jaudinosi M.Kuzmiskas – jo pulsas prieš metimus buvo 83, o po jų siekė 100. Pasak krepšininkų, sirgalių palaikymas kartais tikrai veikia kaip geras adrenalinas, todėl ir pulsas neretai padidėja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 24sek