Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjeras: „Kur parašyta, kad Lietuva laimės čempionatą“

Europos čempionato biudžetas siekia 1 mln. litų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pasak LKF ir organizacinio komiteto vadovų, čempionato organizacinės išlaidos 2011 metais sieks apie 30 mln. litų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį premjeras Andrius Kubilius susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovais ir 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto atstovais. Ministro pimininko tarnybos pranešime spaudai teigiama, kad susitikimo metu buvo aptarta dabartinė situacija bei kylančios problemos ruošiantis artėjančiam Europos krepšinio čempionatui.

„2011 m. Europos čempionatas yra vienas svarbiausių tarptautinių renginių mūsų šaliai ir turime padaryti viską, kad po čempionato nereiktų rausti iš gėdos dėl prasto organizavimo“, – sakė premjeras. Išklausęs informaciją apie dabartinę situaciją ir kai kurias problemas, premjeras pažadėjo Vyriausybės paramą, kad čempionato organizavimo darbai vyktų sklandžiai.

Ministras pirmininkas buvo informuotas apie kylančias problemas dėl kai kurių miestų galimybių tinkamai priimti čempionato dalyvius ir įvykdyti „FIBA Europe“ keliamus reikalavimus. Vyriausybės vadovui taip pat buvo pateikta preliminari čempionato organizavimui reikalinga sąmata 2011-iems metams. 

„Jūsų pateiktuose dokumentuose nematau tik vieno dalyko – kur parašyta, kad Lietuva laimės čempionatą?”, – juokavo A.Kubilius.

Pasak LKF ir organizacinio komiteto vadovų, čempionato organizacinės išlaidos 2011 metais sieks apie 30 mln. litų. 

„Vis dėlto, remdamiesi poros pastarųjų čempionatų patirtimi, galime pasakyti, kad tos išlaidos atsiperka, – sakė LKF prezidentas Vladas Garastas. – Tai galime pagrįsti skaičiais ir tuos skaičius pateikėme Vyriausybės vadovui. Dar kartą įsitikinome, kad gerbiamas premjeras supranta būsimo renginio reikšmę Lietuvai ir naudą, kurią ir finansine, ir įvaizdžio prasme gaus mūsų valstybė.“ 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek