2012 12 06

Prie šeštosios iš eilės „Olympiakos“ pergalės Eurolygoje Martynas Gecevičius prisidėjo 3 taškais

Po nesėkmingos sezono pradžios atsigavusi Pirėjo „Olympiakos“ (7-2) ir toliau sėkmingai žygiuoja Eurolygos varžybose.
Martynas Gecevičius rungtyniavo kiek daugiau nei devynias minutes / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Graikijos čempionai D grupės rungtynėse išvykoje 84:62 (21:18 19:19 24:11 20:14) sutriuškino Zagrebo „Cedevita“ (2-7).

Pirmoji rungtynių dalis „Olympiakos“ nesiklostė itin sėkmingai ir graikai po dviejų kėlinių turėjo vos 3 taškų pranašumą (40:37). Vis dėlto jiems pavyko trečiajame kėlinyje varžovus „aplošti“ 24:11 bei pasididinti savo pranašumą iki 16 taškų. Negana to, iki rungtynių galo jis dar padidėjo, o „Olympiakos“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės (84:62).

Martyno Gecevičiaus indėlis į pergalę – 3 taškai (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių), 2 atkovoti kamuoliai, 1 klaida, 1 asmeninė ir 1 išprovokuota pražanga per 9 minutes.

Primename, kad Eurolygos D grupėje taip pat varžosi ir Kauno „Žalgiris“.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) 14, Stratos Perperoglou (6 rez. perd.) 12, Giorgios Printezis (7 atk. kam.) 11, Kyle'as Hinesas (5/6 dvit., 5 atk. kam.) 10, Joshas Powellas (4/5 dvit., 5 atk. kam.) 9...Martynas Gecevičius 3.

„Cedevita“: Vlado Ilievski 14, Bracey Wrightas 11, Predragas Šuputas 9.