2014 03 16

Prienų ekipos revanšas atvėrė jai kelią į LKF taurės finalus Panevėžyje

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės ketvirtfinalis baigėsi įtikinamu Prienų „TonyBet“ revanšu akistatoje su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubu. Atsakomąsias rungtynes prieniškiai laimėjo 89:74 (19:16, 15:24, 34:15, 21:19) ir iškovojo kelialapį į LKF finalo ketverto kovas Panevėžyje.
Martynas Linkevičius
Prienų „TonyBet“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasvalio ekipa sekmadienį po pirmųjų rungtynių namuose atvyko į Prienus turėdama 8 taškų persvarą.

Tačiau, kaip prieš susitikimą pabrėžė krepšinio specialistai, ši persvara buvo labai trapi. Tai ir parodė lemiamos ketvirtfinalio rungtynės Prienų arenoje.

Pirmuosius du kėlinius geriau rungtyniavo svečiai, kurie iki didžiosios pertraukos buvo susikrovę iš viso 14 taškų persvarą (po dviejų kėlinių 40:34). Tačiau po pertraukos vaizdas pasikeitė radikaliai. Vien trečiąjį kėlinį laimėję 34:15, šeimininkai nebeleido svečiams atsikvėpti.

Fantastiškai nugalėtojų gretose rungtyniavo puolėjas Arvydas Šikšnius, kuris pelnė 28 taškus (5/7 tritaškių). Prie pergalės labai reikšmingai prisidėjo Mindaugas Lukauskis (17 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Laimonas Kisielius pelnė 13 taškų (3/5 tritaškių).

Rezultatyviausias iš svečių buvo Žygimantas Jonušas (14 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai). Egidijus Dimša pridėjo 12 taškų, Rolandas Alijevas – 10.

Šia pergale „TonyBet“ atvėrė sau kelią į DNB LKF taurės finalo ketvertą, kuris kovo 29-30 dienomis vyks Panevėžio „Cido“ arenoje.

Šiuo metu žinomi jau tris finalo ketverto dalyviai: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Prienų „TonyBet“. Paskutinioji komanda paaiškės kovo 20 d. Klaipėdoje, kur atsakomąsias rungtynes žais vietos „Neptūno“ ir Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai. Pirmąsias šiauliečiai laimėjo 92:79.