2009 11 26

Principinėje jaunių dvikovoje – trys pratęsimai ir 50 Rediko taškų

Trečiadienį Vilniuje MKL jaunių vaikinų (gim. 1992 m.) A krepšinio čempionato „Pildyk“ dvikovoje susitiko „Š.Marčiulionio KA – Lavus“ ir „A.Sabonio KM – IPVG“ komandų krepšininkai.
Kamuolys
Nugalėtojas paaiškėjo po trijų pratęsimų. / photos.com nuotr.

Dvikovos tarp dviejų legendinių krepšininkų mokyklų visuomet būna išskirtinės, tačiau šioje prireikė net trijų pratęsimų. Vilniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net itin rezultatyvus Dovydo Rediko žaidimas.

Nors Š.Marčiulionio akademijos auklėtinis sugebėjo kauniečiams įmesti 50 taškų, pergalę namo išsivežė kauniečiai. Galutinis rungtynių rezultatas – 120:126 (15:15, 24:27, 22:29, 26:16, pratęsimai 9:9, 19:19, 5:11).

„Galiu pasakyti, kad padarėme per daug klaidų. Penki žaidėjai ką tik grįžę po ligų, todėl pritrūkome jėgų, o tai lėmė tokį didelį klaidų skaičių. Darant 29 klaidas labai sunku tikėtis sėkmės“, – sakė Š.Marčiulionio akademijos komandos treneris Džiugas Nutautas.

„Po tokių rungtynių tik noriu padėkoti abiejų komandų žaidėjams už parodytą ryžtą, ištvermę ir norą kovoti iki galo”, – džiaugdamasis komandos pergale sakė A.Sabonio krepšinio mokyklos treneris Dalius Lubys.

„Pergalę pasiekėme per užsispyrimą. Taip pat reikia pripažinti, kad D.Redikas pavargo trečiajame pratęsime ir tai mums padėjo laimėti”, – pasakojo D.Lubys

A.Sabonio krepšinio mokyklos komandos gretose išsiskyrė Renaldas Simanavičius – 34 taškai, Taurantas Tamošiūnas pridėjo 23 taškus, Karolio Kokoškos sąskaitoje – 20 taškų.