Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Privilegijų netekę aršiausi „Lietuvos ryto“ sirgaliai jaučiasi apšmeižti

„Rytas Ultras“ grupuotei priklausantys aršiausi „Lietuvos ryto“ sirgaliai nesutinka su klubo vadovybės jiems mestais kaltinimais.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Grupuotei „Rytas Ultras“ priklausantys aršiausi „Lietuvos ryto“ sirgaliai nesutinka su klubo vadovybės jiems mestais kaltinimais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Aršiausiems Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos sirgaliams klubo vadovybės sprendimas panaikinti nemokamą galimybę lankytis namų rungtynėse nebuvo lyg perkūnas iš giedro dangaus. Konfliktai tarp „ultrų“ ir klubo vadovų liepsnojo jau ne pirma diena, tačiau sirgalius ketvirtadienį sukrėtė būdas, kaip šis žingsnis žengtas.

„To, kokiu būdu ir kokiais metodais viskas įvyko, tikrai nesitikėjome. Kad būsime apšmeižti ir taip toliau“, – portalui 15min.lt ketvirtadienį pasakojo vienas iš klubo nemalonės sulaukusios grupuotės „Rytas Ultras“ narių Vytautas, su dar 50 sirgalių netekęs privilegijos nemokamai lankytis „Lietuvos ryto“ namų rungtynėse.

Lengvata iš gerbėjų grupės atimta motyvuojant niekšišku ir nepagarbiu elgesiu.

Nesutarimų viršūnė

Aršiausių „Lietuvos ryto“ gerbėjų ir klubo vadovų nesutarimų viršūne tapo sausio pradžioje vykusios komandos rungtynės Belgrade (Serbija).

„Lietuvos ryto“ sirgaliai pasakojo, kad vykdami palaikyti komandos per svarbias Eurolygos rungtynes su „Partizan“ pusiaukelėje iš klubo vadovų išgirdę, jog jiems pažadėti bilietai bus atiduoti kitiems asmenims.

Supykę dėl sulaužyto pažado aršiausi sirgaliai paskelbė boikotą – nevaikščiojo į rungtynes, o savo tribūnoje išskleisdavo plakatą su užrašu „Ledynmetis“.

Nesutiko su kaltinimais

Klubo valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ dienraščiui pasakojo priešingą istorijos versiją. Jo teigimu, gerbėjai į Belgradą nuvyko nieko nepranešę klubo atstovams, o paskui didžiai pasipiktino, kad jiems neduodama bilietų į dvikovą su „Partizan“.

„Tokio šmeižto nesitikėjome“, – įskaudintas jautėsi grupuotės „Rytas Ultras“ narys Vytautas.

Jis nesutiko ir su dar vienu mėgstamos komandos vadovo kaltinimu. „Parašyta, kad tribūnoje patys muštis pradėjome. Iš tiesų mes tik užstojome vieną 17 metų jaunuolį, kurį bandė išvesti apsauga“, – praėjusio sezono incidentą per Europos taurės varžybas „Siemens“ arenoje prisiminė grupuotės „Rytas Ultras“ narys.

Nusisukti nežada

Net ir netekę privilegijos nemokamai lankytis „Lietuvos ryto“ komandos rungtynėse aršiausi klubo gerbėjai žadėjo nenusisukti nuo komandos. „Į kitą klubą tikrai nepereisim. Nemanau, kad ir komandos palaikymas baigsis šiais įvykiais. Kažkoks veiksmas vis tiek vyks. Vieniems liko noras, kitiems neliko“, – pasakojo Vytautas, bet negalėjo pasakyti, ar aršiausi sirgaliai organizuos kokią nors protesto akciją.

Sėklos komentaras: „Viskas, kas nemokama, yra nevertinama“

Dažnai Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos rungtynėse besilankantis, gerai žinomas Lietuvos krepšinio sirgalius Tomas Balaišis-Sėkla nestojo nė į vieną konfliktuojančią pusę, nes nepriklauso grupuotei „Rytas Ultras“ ir nežino visų nesutarimų užkulisių.

Tačiau aistringas krepšinio gerbėjas pritarė „Lietuvos ryto“ vadovybės sprendimui apmokestinti visas vietas komandos arenoje. „Mano manymu, viskas, kas nemokama, yra nevertinama. Nematau čia nieko tragiško, kad visų sirgalių patekimas į arena bus apmokestintas. Sakyčiau, tai netgi sveikintinas dalykas, nes kiekvienas žiūrovas eidamas į renginį, kaip ir į koncertą, turi susimokėti. Ir nesvarbu, ar tu „ultra“, ar ne „ultra“. Pavyzdžiui, kiek mes važinėjame su Lietuvos rinktine, niekas mums niekada jokio nemokamo bilieto nėra davęs ir mes niekada tokio neprašėme“, – 15min.lt sakė Sėkla.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek