Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokuratūra turės dar kartą tirti „Neptūno krepšinio klubo“ bylą

Klaipėdos „Neptūnas“
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos „Neptūnas“
Šaltinis: BNS
0
A A

Klaipėdos miesto apylinkės teismas antradienį įpareigojo prokurorą papildomai ištirti buvusios viešosios įstaigos „Neptūno krepšinio klubas“ vadovybės baudžiamosios bylos medžiagą.

Buvę uostamiesčio krepšinio klubo direktorius 52 metų Egidijus Prižgintas ir vyr.buhalterė 50-ties metų Vaidilutė Andrijauskaitė kaltinami, kad 2008-2009 metais apgaulingai tvarkė buhalterinę apskaitą bei pasisavino per 24 tūkst. litų.

Kaltinamajame akte nurodyta, kad E.Prižgintas iš vieno asmens gavo 60 tūkst. litų piniginę paramą, tačiau jos nepagrindė gavimo ir paskolos grąžinimo dokumentais, jų nepateikė buhalterei V.Andrijauskaitei užregistruoti buhalterinės apskaitos registruose.  

Teismui buvo pateikti ir duomenys, kad minėta finansininkė vykdė tikrovės neatitinkančias finansines operacijas. Dėl to nebuvo galima nustatyti VšĮ „Neptūno krepšinio klubas“ veiklos, jos turto, nuosavo kapitalo, įsipareigojimų dydžio ir struktūros.

Bylos nagrinėjimo metu abu teisiamieji savo kaltės nepripažino. Teisme buvo apklausti ir šio klubo krepšininkai. Kad jie pinigus gavo ir klubas neliko krepšininkams skolingas, patvirtino tiek patys sportininkai, tiek kita bylos medžiaga - kasos išlaidų orderiai, teismo sprendimai, kuriais atmesti dviejų krepšininkų skundai dėl neišmokėto darbo užmokesčio.

Pasak teismo pranešimo, prokurorui atsisakius kaltinimo dėl neteisėto minėtų lėšų pasisavinimo, teismas konstatavo, kad kaltinamasis aktas privalo atitikti byloje nustatytas faktines aplinkybes, jame neturi būti esminių trūkumų ar nesutapimų su bylos medžiaga, kurie kliudytų priimti teisingą sprendimą. Todėl teismas grąžino baudžiamąją bylą prokurorui ir jį įpareigojo per tris mėnesius papildyti ikiteisminį tyrimą.

Nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, skundą paduodant per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek