2013 11 15 /2013 11 16

Puikiai tritaškius mėčiusios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės sutriuškino „Uteną“

Puikiai tritaškius metimus pataikiusios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės iškovojo 7-ą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje. Sostinės klubo merginos savo aikštėje 108:44 (32:7, 29:15, 21:9, 26:13) sutriuškino „Utena“ ekipą ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją šalies pirmenybėse. Vilniaus klubo pergalė 64-ių taškų skirtumu – tai šio sezono „Kibirkšties-VIČI“ komandos rekordas.
Sofija Aleksandravicius tapo Lietuvos pilietė
Sofija Aleksandravicius / bckibirkstis.lt

Prieš mačą „Kibirkšties-VIČI“ merginos pasveikino Sofiją Aleksandravičius, kuriai buvo suteikta Lietuvos pilietybė.

Sostinės klubas rungtynes pradėjo spurtu 16:0 ir visas savo problemas išsprendė jau pirmame kėlinyje. „Kibirkšties-VIČI“ komandos trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė eksperimentavo sudėtimi, o komanda sprendė savo užduotis prieš kitą savaitę laukiančią Eurolygos dvikovą. Antrame kėlinyje ir toliau puikiai veikusi toliašaudė artilerija po dvidešimties minučių kovos sukrovė 40 taškų persvarą (61:22).

Antroje rungtynių dalyje viskas klostėsi pagal tokį patį scenarijų. Vilnietės sėkmingai „vogė“ kamuolius gynyboje, taikliai atakavo nuo trijų taškų linijos ir didino pranašumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje skirtumas pasiekė 60 taškų ribą. Tai didžiausia „Kibirkšties-VIČI“ komandos persvara šiame sezone. Likus dviems minutėms iki mačo pabaigos 100-ąjį rungtynių tašką pelnė Hollie Mershon.

Vilnietės šiame mače pataikė 18 tritaškių iš 33 (55%).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 24 minutes pelnė 21 tašką, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 7 ir atkovojo 3 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

„Kibirkšties-VIČI“: Greta Šniokaitė – 18 taškų, Ieva Krastina – 13, Hollie Mershon – 10, Vita Kuktienė, Lina Pikčiutė ir Rima Valentienė po 9, Mantė Kvederavičiūtė – 8, Kristina Alminaitė – 7, Sofija Aleksandravičius – 4, o Ieva Šimkutė taškų nepelnė.

„Utena“: Vita Žilinskaitė – 20 taškų, Rita Žilinskaitė – 8, o Eglė Jucevičiūtė – 7.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais trečiadienį. Tai bus moterų Eurolygos rungtynės su Salamankos „Parfumerias Avenida“ ekipa iš Ispanijos. Rungtynių pradžia 20:30 val. Įėjimas nemokamas.

Kitame mače trečiąją pergalę LMKL lygoje šventė Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ šventė. Studentės savo aikštėje po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 68:63 (10:15, 12:14, 27:24, 19:10) palaužė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ krepšininkes, kurioms tai buvo penktoje nesėkmė čempionate.

Turnyrinės lentelės kaimynių dvikovoje triumfavo Marijampolės „Sūduva“. Suvalkijos komanda išvykoje po labai atkaklių ir kovingų rungtynių palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ pasipriešinimą – 75:73 (20:23, 17:15, 22:17, 16:18).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas