2012 12 08

Rajonas Rondo pirmą kartą šį sezoną NBA atliko trigubą dublį

Atkaklioje kovoje po pratęsimo krito „Boston Celtics“ (10-9) krepšininkai, kurie rezultatu 94:95 (28:28, 22:18, 20:26, 19:17, 5:6) buvo priversti pripažinti „Philadelphia 76ers“ (11-8) komandos pranašumą.
Rajonas Rondo
Rajonas Rondo / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Boston Celtics

„Mes pasakėme Evanui, jog kamuolys yra tavo rankose, padaryk tai“, – po mačo sakė Thaddeus Young. Pratęsimo pabaigoje Evanas Turneris tapo rungtynių didvyriu, nes pataikė pergalę atnešusį metimą.

„Celtics“ gretose išsiskyrė Rajonas Rondo, surinkęs pirmąjį trigubą dublį šį sesoną bei keturioliktąjį per savo karjerą – 16 taškų, 13 atkovotų kamuolių bei 14 rezultatyvių perdavimų. Negana to krepšininkas dar išrašė 3 blokus bei perėmė 3 kamuolius.

Jam talkino 27 taškus įmetęs Paulas Pierce'as, Jeffas Greenas pelnė 19, Kevinas Garnettas – 17 (10 atk. kam.)

Nugalėtojams Evanas Turneris pelnė 26 taškus (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Thaddeus Youngas – 17 (12 atk. kam.), Jrue Holiday – 15.