Ramūno Butauto treniruojama VEF iškovojo pergalę Latvijoje, Donatas Zavackas – naudingiausias

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Donatas Zavackas (dešinėje)
0

Latvijos krepšinio lygoje Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF klubas iškovojo antrą pergalę, 99:62 (21:15, 21:19, 27:13, 30:15) sutriuškinę „Jelgava“ (0-1) komandą.

Buvęs „Lietuvos ryto“ narys Donatas Zavackas su 18 balų nugalėtojų gretose buvo naudingiausias žaidėjas. Lietuvis ant parketo praleido 23 minutes ir pelnė 10 taškų (dvit. 4/6, trit. 0/2, baudos 2/2). Puolėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dukart prasižengė.

Lietuvos rinktinės narys Antanas Kavaliauskas žaidė 20 minučių ir pelnė 6 taškus (dvit. 2/2, baudos 2/2), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, tačiau net 6 kartus suklydo. Aukštaūgis surinko 7 naudingumo balus.

VEF: Kristapas Janičenokas ir Willas Danielsas po 13, Kasparas Berzinis 12, D.Zavackas, Lauris Blausas ir Arturs Strielnikis po 10.

„Jelgava“: Andris Jastovicas 13, Kristapas Kanbergas 12.

Ernesto Ežerskio Liepojos „Liepaja“ (0/1) ekipa 56:57 (15:19, 8:17, 9:9, 24:12) nusileidusi „Jekabpils“ (1-1) žaidėjams.

E.Ežerskis rungtyniavo 31 minutę ir pelnė 11 taškų (dvit. 3/5, trit. 1/3, baudos 2/2). Jis taip pat atkovojo 3 ir perėmė net 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė, 4 kartus suklydo. AIkštę aukštaūgis paliko surinkęs 15 naudingumo balų.

„Liepaja“: Ingusas Jakovicas 12, Arnoldas Helmanis ir E.Ežerskis 11.

„Jekabpils“: Toddas O`Brienas (8 atk. kam.) 15, Jurijus Aleksejevas (12 atk. kam.) 13, Michalas Hlebowickis 10.