2015 02 13

Ramūno Butauto treniruojamas klubas VTB Jungtinėje lygoje pralaimėjo antrą kartą iš eilės

Prie Astanos „Astana“ (6/12) klubo vairo neseniai stojusio Ramūno Butauto auklėtiniai jam vadovaujant VTB Jungtinėje lygoje pralaimėjo antras rungtynes iš eilės.
Ramūnas Butautas
Ramūnas Butautas / Evaldo Šemioto nuotr.

Penktadienį Kazachstano čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 80:90 (12:20, 23:31, 22:10, 23:29) nusileido Loimos „Nilan Bisons“ (6/14) ekipai iš Suomijos.

Triuškinamai pralaimėję pirmąją susitikimo pusę aikštės šeimininkai atsigavo po pertraukos, trečiajame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą (55:55), tačiau galutinai palaužti varžovų nesugebėjo.

Nugalėtojams Anthony Hillardas (4/7 trit., 6 atk. kam.) pelnė 28, Matti Nuutinenas (6 atk. kam.) – 15, Roope Ahonenas (5 atk. kam., 3 bl.) – 12 taškų.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė 18 taškų (8/12 dvit.) surinkęs ir 14 atšokusių kamuolių sugriebęs Nikas Caneris-Medley. Po 14 taškų įmetė Jerry Johnsonas (2/3 trit., 6 rez. perd., 6 kl.) ir J'Covanas Brownas (5 rez. perd.), 12 – Rašidas Mahalbašičius.