Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 00:28

Ramūno Šiškausko tritaškis lėmė dramatišką CSKA pergalę prieš Eurolygos čempionę „Panathinaikos“

Ramūnas Šiškauskas
Eriko Ovčarenko nuotr. / Ramūnas Šiškauskas

Jono Kazlausko treniruojamas Maskvos CSKA klubas pateikė rimtą pretenziją į šio sezono Eurolygos karūną. Rusijos čempionai ketvirtadienį išvykoje po pratęsimo 78:76 ant menčių parvertė dabartinius Eurolygos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Nervingame ir emocijų kupiname šio sezono Eurolygos favoritų mūšyje CSKA triumfavo tik pačioje pabaigoje. Didžiąją laiko dalį iniciatyva priklausė „Panathinaikos“, kuri dar ketvirtojo kėlinio viduryje tvirtai pirmavo (58:67).

Tačiau svečiai surengė spurtą ir išlygino rezultatą (71:71). „Panathinaikos“ turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau Ianas Vougiuokas aidint sirenai nepataikė iš po krepšio.

Drama tęsėsi ir pratęsimo metu. Lūžiu tapo Ramūno Šiškausko tritaškis, likus žaisti kiek mažiau nei minutei (78:75). Nors „Panathinaikos“ dar turėjo laiko išsigelbėti, protingai sužaidę J.Kazlausko auklėtiniai išsivežė svarbią pergalę.

Rezultatyviausiai CSKA ekipoje žaidęs R.Šiškauskas per 30 minučių surinko 14 taškų (4/5 dvitšk., 2/5 tritšk.). N.Kirstičius pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, V.Chriapa – 11, A.Švedas – 10, o A.Kirilenka – 9 taškus (10 atk. kam., 5 blokai). Darjušas Lavrinovičius nežaidė dėl nugaros skausmų.

„Panathinaikos“ gretose Šarūnas Jasikevičius per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitšk., 0/3 tritšk., 2/2 baud.), bet suklydo 5 kartus ir surinko minus vieną naudingumo balą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių ekipoje žaidė Kostas Kaimakoglou (13 tšk.), Nickas Calathesas (11 tšk.) ir Mike'as Batiste (9 tšk.).

Kultūra

Kultūrininkai į ministro postą siūlomam M.Kvietkauskui linki kantrybės, tačiau nesutaria, ar reiktų tęsti reformas

Aktualu

Konferencijoje Vilniuje Vokietiją ragino drąsiau imtis lyderystės: „Europai jūsų reikia“

Gazas

Balys Bardauskas Dakare sieks įveikti tai, kam iki šiol nesiryžo nė vienas lietuvis

Verslas

Ar darbdavys teisingai perskaičiavo algą – pasitikrinkite skaičiuoklėje

Verslas

Prabangus džipas Kazlų Rūdos savivaldybei – svarbiau nei įstatymai, spjovė ir į VPT

Aktualu

Baltijos šalių premjerai sutarė dėl bendros laiko juostos, atsisakius laikrodžių sukiojimo

Meghan Markle tėvas ragina dukrą susitaikyti: prašo karalienės pagalbos

Aktualu

Kaune – mįslinga policijos operacija: į pagalbą pasitelkti „Aro“ pareigūnai

Verslas

2019 metai: kaip keisis vaiko pinigai, pensijos, MMA?

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: Pati gražiausia eglutė. Kokia ji?

Gyvenimas

15min studijoje – H.Vasiliauskienė ir A.Davidavičius apie gyvenimą be smurto