2012 10 18

„Raptors“ ekipai Jonas Valančiūnas pelnė 8, Linas Kleiza – 4 taškus

Toronto „Raptors“ (2/1) komanda su Jonu Valančiūnu ir Linu Kleiza savo sirgalių akivaizdoje šventė antrą pergalę iš eilės. Kanados ekipa namuose 104:101 (24:34, 30:15, 19:28, 31:24) palaužė Vašingtono „Wizards“ (1/3).
Kyle Lowry ir Jonas Valančiūnas
Kyle Lowry ir Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Vidurio puolėjas iš Lietuvos mačą pradėjo startiniame penkete ir žaidė 25 minutes. Per šį laiką J.Valančiūnas įmetė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas L.Kleiza rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 11 minučių surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), perėmė kamuolį ir sykį pažeidė taisykles.

Galingas J.Valančiūno dėjimas:

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes šeimininkai turėjo taško deficitą (96:67), bet „Wizards“ po to užstrigo puolime, o po J.Valančiūno ir Landry Fieldso baudų metimų „Raptors“ buvo priekyje (100:97).

Per likusią minutę Kyle‘as Lowry taikliais baudos metimais varžovams persverti rezultato neleido ir iškovojo sunkią pergalę.

Šioje dvikovoje vilkėdamas „Raptors“ marškinėlius ant parketo debiutavo K. Lowry ir amerikietis surinko 14 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tačiau Toronto ekipa mačą baigė be trečiajame kėlinyje blauzdą susižeidusio Andrea Bargnani.

Kitas rungtynes Dwyane‘o Casey auklėtiniai žais spalio 19 dieną, kada susitiks su Niujorko „Knicks“.

„Raptors“: Landry Fieldsas 15 (6/10 dvit., 3/6 baud.), Kyle‘as Lowry 14, Amiras Johnsonas 13, Jose Calderonas 12 (8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 11, Jonas Valančiūnas ir Edas Davisas (9 atk. kam.) po 8, Andrea Bargnani 7.

„Wizards“: Trevoras Bookeris 12 (6/8 dvit., 0/1 baud.), Janas Vesely, Emeka Okaforas ir Martellis Websteris po 11, Jannero Pargo, Earlas Barronas po 10, Jordanas Crawfordas 9.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.