2014 12 04

„Raptors“ ir Jonas Valančiūnas pasismagino su vienu iš autsaiderių „Jazz“

Kyle‘as Lowry sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, įmetė 39 taškus, o „Toronto Raptors“ (15/4) komanda su Jonu Valančiūnu svečiuose 123:104 (31:24, 38:29, 28:29, 26:22) nugalėjo vienus iš NBA autsaiderių „Utah Jazz“ (5/14) krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Jazz“ komanda patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės. Joe Ingleso dvitaškis antrajame kėlinyje sumažino skirtumą tarp ekipų iki 9 taškų. Tačiau tuomet iš toli pataikė K.Lowry, keturis taškus iš eilės įmetė J.Valančiūnas ir „Raptors“ prieš ilgąją pertrauką spurtavo 15:8 (69:53).

Po didžiosios pertraukos „Jazz“ mėgino atkurti intrigą ir laimėjo atkarpą 11:2, tačiau tai ir buvo viskas. Vėliau šeimininkai vėl krito į duobę, o ketvirtajame kėlinyje leidę įsisiautėti K.Lowry turėjo susitaikyti su triuškinančiu pralaimėjimu.

Kanados ekipa pataikė 57 proc. metimų (45/79), iš jų 11 taiklių tritaškių iš 21. J.Valančiūnas aikštėje žaidė 33 minutes, įmetė 9 taškus (4/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bokavo metimą ir dukart prasižengė.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 39 (9/17 dvit., 4/5 trit., 9/9 baud.), Louisas Williamsas ir Greivis Vasquezas po 17, Amiras Johnsonas ir Patrickas Pattersonas po 13, Terrence‘as Rossas 11, Jonas Valančiūnas 9.

„Jazz“: Derrickas Favorsas (9/13 dvit., 1/1 baud.) ir Enesas Kanteris (9/15 dvit., 1/2 baud., 9 atk. kam.) po 19, Gordonas Haywardas 16, Trey Burke‘as 15 (8 rez. perd.), Joe Inglesas 12, Rodney Hoodas 10.