2014 02 09

„Real“ paskutinę akimirką iškovojo Ispanijos krepšinio taurę

Sergio Llullo sekmadienio vakarą tapo Madrido „Real“ herojumi. Likus iki rungtynių pabaigos vos 0,1 sekundės jis pataikė metimą ir išplėšė „Real“ pergalę vienu tašku 77:76 (16:17, 22:25, 22:17, 17:17) prieš „Barcelona“ ekipą.
Sergio Llullas
Sergio Llullas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Real“ komanda dar turėjo 7 taškų persvarą – 73:66, tačiau „Barcelona“ krepšininkai nepasidavė ir tik per plauką nesukūrė mažo stebuklo. Vieną po kitos rezultatyvias atakas kūrę katalonai spurtavo 10:2 ir likus žaisti 8 sekundėms persvėrė rezultatą savo naudai – 76:75. Vis tik lemiamos atakos metu Sergio Lullas smeigė pergalingą dvitaškį ir padovanojo Karaliaus taurę Madrido ekipai.

„Real“: Rudy Fernandezas (4/5 trit.) – 19, Nikola Mirotičius (11 atk. kam.) – 17, Sergio Lullas (4/6 dvit.) ir Felipe Reyesas po 9 taškus.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas (8 rez. perd.) 15, Ante Tomičius (9 atk. kam.) 14, Bradas Olesonas 11, Erazemas Lorbekas – 8 taškai.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius