2009 12 06

„Real“ su Kaukėnu ir Lavrinovičiumi Ispanijoje toliau nepralaimi

Vienuoliktąją pergalę iš eilės Ispanijos ACB krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Rimanto Kaukėno bei Darjušo Lavrinovičiaus Madrido „Real“ klubas.
R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose
Po ligos sugrįžęs R.Kaukėnas nugalėtojams pelnė 8 taškus / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ krepšininkai šeštadienį vienuoliktojo turo rungtynėse namuose 77:66 (19:17, 18:12, 25:20, 15:17) nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusią Valensijos „Power Electronics“ (8 pergalės ir 3 pralaimėjimai) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Novica Veličkovičius, pelnęs 14 taškų bei po 12 taškų į svečių krepšį įmetę Sergio Llullas ir Darjušas Lavrinovičius.

Puolėjas iš Lietuvos per nepilnas 17 minučių (16:42) prametė tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 8 ir abu baudų metimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei prasižengė 3 kartus.

Pirmąsias rungtynes po ligos žaidęs R.Kaukėnas prie pergalės prisidėjo 8 taškais ir 2 rezultatyviais perdavimais. Per 18 su puse minutės (18:37) jis prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 5 ir trissyk prasižengė.

Svečių ekipoje išsiskyrė Nando De Colo, Mattas Nielsenas (po 19 tšk.) ir Rafa Martinezas (12 taškų).

Katelyno ir Andriuškevičiaus klubo nesėkmė

Septintąją nesėkmę šeštadienį patyrė ir į keturioliktąją poziciją smuktelėjo ACB lygos debiutantė Mindaugo Katelyno ir Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Meridiano“ (4/7) komanda, svečiuose 73:92 (17:19, 19:21, 21:26, 16:26) nusileidusi Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

M.Katelynas per 22 minutes į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 9 taškus (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 3/4, baudos 0/2), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir prasižengė 3 sykius, o 16 su puse minutės žaidusio (16:38) M.Andriuškevičiaus sąskaitoje 3 taškai (dvitaškiai 0/2, baudos 3/4), 6 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 klaidos ir 4 pražangos.

Kiti rezultatai

Trečiosiose šeštadienio rungtynėse Valjadolido „Blancos de Rueda“ klubas savo aikštėje 83:76 įveikė Sevijos „Cajasol“ penketuką.

Tris susitikimus iš dešimties laimėjusi Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia“ ekipa yra šešiolikta, o vos dvi pergales per dešimt susitikimų iškovojusi Mursijos „CB Murcia“ su Tomu Delininkaičiu lieka paskutinė.