2015 05 24

Renaldui Seibučiui Turkijos čempionato sezonas baigėsi ketvirtfinalyje

Antrąjį Turkijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio mačą trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas šeštadienį svečiuose 71:78 (19:22, 21:20, 15:14, 16:22) pralaimėjo šeštojoje pozicijoje likusiems Trabzono „Trabzonspor“ krepšininkams, serijoje iki dviejų pergalių varžovams nusileido 0-2 ir pasitraukė iš tolesnės kovos.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / dsk.org.tr nuotr.

Į pusfinalį iškopusi Trabzono komanda pirmosiose rungtynėse išvykoje varžovus nugalėjo po pratęsimo – 79:76 (21:16, 15:16, 19:19, 10:14, 14:11).

Šeštadienį starto penkete žaidęs lietuvis savo komandai pelnė 9 taškus, puolime atkovojo 3 ir gynyboje perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė. Per 24 žaidimo minutes R. Seibutis pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 5 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

22 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Jordanas Farmaras, 8 – Ermalis Kurtoglu, po 7 – Ersinas Dagli bei Johnas Shurna.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Novica Veličkovičius ir Seanas Marshallas, 16 – Dwightas Hardy'is, po 10 -Dee Bostas ir Andrija Stipanovičius.