Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rimantas Endrijaitis apie Virginijaus Šeškaus atleidimą: „Jis žinojo, kur eina“

Grasiam krepšinio treneriui Rimantui Endrijaičiui – 70 metų
A.Pliadžio ir asmen. nuotr. / Garsiam krepšinio treneriui Rimantui Endrijaičiui – 70 metų
Šaltinis: sportas.info
0
A A

Žinomas šalies treneris Rimantas Endrijaitis pripažįsta, kad Vilniaus „Lietuvos rytas“ su savo strategu Virginijumi Šeškumi pasielgė negražiai, tačiau, patyrusio specialisto manymu, klubo vadovai neturėjo kito pasirinkimo.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ sutriuškina belgų „Telenet“ komandą, pelno daugiausia taškų šį sezoną – 111 ir švenčia patekimą į Europos taurės turnyro aštunfnalį. Šia pergale itin džiaugiasi vilniečių treneris Virginijus Šeškus, tačiau jau po mažiau nei valandos klubas praneša, kad atleido strategą. Su tokiais likimo posūkiais turėjo susidurti tik prieš sezoną klubo vairą perėmęs V. Šeškus. 

„Man, kaip treneriui, tai nemaloni situacija, nenorėčiau būti joje. Iš žmogiškos pusės man nepatiko šita situacija. Bet V. Šeškus žinojo, kur eina dirbti“, – „Lietuvos ryto“ sprendimą komentavo patyręs specialistas R.Endrijaitis.

Tačiau treneris pripažįsta, kad klubo vadovai privalėjo imtis veiksmų, matydami komandos žaidimą: „Veiksmų vadovai turėjo imtis. Trenerių profesijoje gailestis netinka – arba pasieki rezultatą arba ne. Atėjo momentas, kai visi pamatė, kad V.Šeškus negali daugiau padaryti. Blogiausia, kad tai suprato ir žaidėjai, ir vadovai. Tokiu atveju reikia pačiam parašyti atleidimo pareiškimą anksčiau, bet jis laikėsi iki pabaigos“.

Man, kaip treneriui, tai nemaloni situacija, nenorėčiau būti joje. Iš žmogiškos pusės man nepatiko šita situacija. Bet V.Šeškus žinojo, kur eina dirbti.

Pačiam R.Endrijaičiui V.Šeškaus treniruojamas „Lietuvos rytas“ paliko dvejopą įspūdį, o klubo sprendimą vyriausiojo trenerio postą patikėti prieniškiui pavadino savotišku eksperimentu. Vis tik specialistas išskiria, kad didžiausios klubo problemos buvo matomos visiems – tai prasta gynyba ir nesusikalbėjimas su užsieniečiais.

„Gynyba buvo didelė problema. Aiškiai matyti, kad buvo problemų ir bendraujant su amerikiečiais. Vakar matėme, kad jie gali puikiai žaisti. Nors varžovas nebuvo stiprus, komanda pasikeitė. Tai, kad V.Šeškus rėmėsi tik sau pažįstamais žaidėjais, buvo didžiulė jo problema. Gal prie to prisidėjo bendravimo barjeras, anglų kalba. Tai išryškėjo, nes klubo amerikiečiai yra tikrai aukšto lygio žaidėjai“, – pažymi R.Endrijaitis.

Dar viena problema, su kuria galimai susidūrė V.Šeškus, – nesusikalbėjimas su vyresniais žaidėjais.

„Kartais būna, kad ribotų galimybių specialisto sistema atsibosta aukštesnės klasės žaidėjams, kurie yra dirbę su daugiau trenerių. Tada kyla problemų. Matyt, V.Šeškus su ta problema susidūrė“, – mano R.Endrijaitis.

Užkulisiuose jau kalbama, kad naujuoju vilniečių treneriu taps legendinis Argentinos krepšininkas Marcelo Nicola.

„Atsimenu jį rungtyniaujantį – burtininkas. Žaidėjas buvo geras, o kaip treneris jis neturi įdirbio – naujokas, bet gal turės autoritetą mūsų krepšininkams. Jo turėtų klausyti. Eksperimentas ir vėl įdomus. Trenerio pakeitimas trumpą efektą visada turi“, – savo pastebėjimais dalinasi R.Endrijaitis.

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek