-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2015 03 29

Rimantas Kaukėnas buvo vienas pagrindinių „Grissin Bon“ klubo pergalės kalvių

Septynioliktą pergalę Italijos krepšinio lygos čempionate šeštadienį iškovojo Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujama Emilijos Redžop „Grissin Bon“ (17/7) komanda, kuri svečiuose 73:67 (20:10, 21:18, 16:22, 16:17) įveikė Kapo „Upea d'Orlando“ (8/16) klubą.
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / „Scanpix“ nuotr.

Svarų indėlį į komandos pergalę šiose rungtynėse įnešė R.Kaukėnas, kuris per 29 aikštėje praleistas minutes įmetė 14 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, 3 kartus suklydo, sykį perėmė kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei tiek pat kartų prasižengė pats.

Tuo tarpu D.Lavrinovičius per 25 aikštėje praleistas minutes surinko 8 tašus (3/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Achille Polonara pasižymėjęs 18 taškų, Drake'o Dienerio sąskaitoje 13 taškų.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Sekas Henry pelnęs 16 taškų, Dominique'as Archie pridėjo 13 taškų.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?