2014 03 24

Rimantas Kaukėnas vedė „Grissin Bon“ į pergalę Italijos čempionate

Dar vieną pergalę Italijos lygos pirmenybėse pasiekė Rimanto Kaukėno atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (12/12) komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 89:79 (25:17, 27:17, 19:20, 18:25) įveikusi Sasario „Banca di Sardegna“ (15/9).
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / pallacanestroreggiana.it nuotr.

R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, įmetė 19 taškų (2/7 dvit., 3/5 trit., 6/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, prarado 4 ir perėmė 1 kamuolį ir po 3 kartus išprovokavo varžovų pražangas ir pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose R.Kaukėnui puikiai talkino Jamesas White'as, surinkęs 17 taškų, Marco Antonuttis pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose sunkiai sulaikomas buvo Calebas Greenas, įmetęs 28 taškus, Drake'as Dieneris pelnė 22 taškus.

„Grissin Bon“ komanda po šios pergalės turnyrinėje lentelėje pakilo į septintą poziciją.

Triuškinančią nesėkmę patyrė Kremonos „Vanoli“ (8/16) komanda su Donatu Zavacku. Ji išvykoje 78:100 (24:27, 12:19, 24:24, 18:30) nusileido Venecijos „Umana“ (11/13) krepšininkams.

D.Zavackas šiose rungtynėse aikštėje praleido 29 minutes, įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Andre Smithas ir Hrvoje Peričius atitinkamai surinko 23 ir 20 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė Jasonas Richas pelnęs 15 taškų.

„Vanoli“ ekipa turnyrinėje lentelėje žengia keturiolikta.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas