Publikuota: 2011 vasario 17d. 08:41

Rimantas Kaukėnas vedė Sienos „Montepaschi“ į antrą pergalę Eurolygos „Top-16“ etape (video)

Rimantas Kaukėnas pelnė 17 taškų.
„Scanpix“ nuotr. / Rimantas Kaukėnas pelnė 17 taškų.

Trečiadienį antrą pergalę ketvirtose 2010–2011 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro antrojo etapo – „Top-16“ varžybų – G grupės rungtynėse iškovojo Italijos čempionas Sienos „Montepaschi“ klubas su Rimantu Kaukėnu ir Kšyštofu Lavrinovičiumi – namuose rezultatu 77:74 (12:20, 26:17, 15:16, 24:21) įveikė Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Rimantas Kaukėnas – pelnė 17 taškų. Iš jų 11-a – ketvirtame kėlinuke. Per 29 minutes (29:14) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 6 baudų metimus. Be to, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo ir prasižengė 4 sykius.

Po 10 taškų trečioje pozicijoje esančiam Sienos klubui pelnė Shaunas Stonerookas ir Davidas Mossas.

K.Lavrinovičiaus indėlis į pergalę – 6 taškai ir 3 atkovoti kamuoliai. Per 18 minučių (18:07) jis prametė dvitaškį, pataikė 1 tritaškį iš 2, realizavo 3 baudų metimus iš 4, 4 sykius suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusioje Belgrado komandoje sėkmingiausiai žaidė Janas Vesely (17 tšk.) ir Curtis Jerrellsas (16 tšk.).

Fantastiškas „Partizan“ tritaškis pačioje mačo pabaigoje:

Pirmauja G grupėje visus tris susitikimus laimėję Madrido „Real“ (Ispanija) krepšininkai.