2015 04 13

Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus klubas Italijoje šventė svarbią pergalę

Svarbią pergalę kovoje dėl geresnės pozicijos prieš atkrintamąsias varžybas Italijos lygos čempionate pasiekė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (19/7) klubas, kurio garbę gina Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius. Ekipa savo aikštėje po ilgosios pertraukos 74:66 (11:12, 16:19, 24:9, 23:26) palaužė Sasario „Banca di Sardegna“ (17/9) krepšininkus.
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / „Scanpix“ nuotr.

R.Kaukėnas per 24 minutes surinko 13 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 4 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 4 kartus prasižengė pats.

Tuo tarpu 16 minučių ant parketo praleidęs D.Lavrinovičius įmetė 6 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Achille Polonara, pelnęs 15 taškų, Drake'as Dieneris pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusiems Davidas Loganas įmetė 19, Shane'as Lawalis – 16 taškų.