Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 9d. 16:01

Rimanto Kaukėno paramos grupė gerus darbus pradėjo kartu su „LKKA Aisčių“ krepšininkėmis

Susitikimo akimirka
Organizatorių nuotr. / Susitikimo akimirka

Kovo 8-ąją, tarptautinę moters dieną, Kauno krepšinio klubas „LKKA Aistės“ bei „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia proga, abi šalys iš karto ėmėsi darbo ir aplankė Kauno vaikų ligų kliniką, onkologinį skyrių.

„Labai džiaugiuosi, kad pasirašėme pirmą bendradarbiavimo sutartį. Darysime daugiau tokių socialinių projektų, nes R.Kaukėnas savo fondu nori prisidėti ne tik materialiai, bet ir morališkai“,  – atviravo R.Kaukėno paramos fondo direktorius Darius Pancekauskas.

Pats R.Kaukėnas, kuris vis dar gydosi kelio traumą, šiame projekte nedalyvavo.

„Mums buvo įdomu atvykti ir pažiūrėti, kaip laikosi žmonės, turintys savų didelių siekių, svajonių – pasveikti. Viliuosi, kad dalį tų žmonių svajonių mes įgyvendinome arba bent nuspalvinome įdomiomis spalvomis“, – pridūrė „LKKA Aistės“ direktorius Petras Aleksonis.

Vėlyvą popietę atvykę svečiai su vaikais bei jų tėveliais ne tik bendravo, aiškino ir pasakojo apie moterų krepšinio komandą bei garsų krepšininką Rimantą Kaukėną, bet ir įteikė atminimo subtilias dovanėles.

Kiekvienas vaikas turėjo galimybę burtų keliu išsitraukti krepšininkės didelę nuotrauką, ant kurios vėliau pati krepšininkė pasirašydavo bei artimai pabendraudavo su vaiku.

Kiekvienam akcijos dalyviui taip pat buvo įteiktas krepšinio kamuolys, išmargintas „LKKA Aistės“ klubo žaidėjų parašais bei Rimanto Kaukėno didelė fotografija, papuošta krepšininko autografu.

Vaikus globojančios mamos taip pat neliko be dėmesio. Moters dienos proga, jas pasveikino bei gėles įteikė „LKKA Aistės“ klubo direktorius Petras Aleksonis, komandos treneris Ričardas Maceina bei R. Kaukėno paramos grupės direktorius Darius Pancekauskas.

Vizito kulminacija tapo torto pjaustymas. Šį darbą entuziastingai atliko „LKKA Aistės“ žaidėjos Laura Svarytė ir Vitalija Kaminskytė.

VIDEO: Kaukėno fondas ir LKKA Aistės apsilankė aplankė Kauno Vaikų Ligų Kliniką

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek