Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 15:41

Rimanto Kaukėno paramos grupė prisidėjo prie neįgaliųjų šventės Noriūnuose

Šventė Noriūnuose
LKF nuotr. / Šventė Noriūnuose

Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje pirmą kartą įvyko renginys „Einu – bėgu – būsiu sveikas 2012“, kurį mokykla surengė kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe. Idėjai taip pat pritarė Kupiškio rajono Noriūnų seniūnas Audronijus Zulonas, Kupiškio policijos komisariatas, verslininkė Sigita Kantautienė.

Graži šventė suvienijo silpnos sveikatos ir negalią turinčius vaikus su kitais Noriūnų bendruomenės nariais.

Šio projekto organizatorės – kūno kultūros mokytoja Vanda Kriaučiukienė ir socialinė pedagogė Daiva Dūdienė, o pagrindinis renginio tikslas – skatinti Kupiškio rajono mokyklų bendruomenes skirti didesnį dėmesį mokinių fiziniam ugdymui ir sveikatos stiprinimui, ypatingą dėmesį skirti silpnos sveikatos is negalią turintiems vaikams.

Renginyje „Einu – bėgu – būsiu sveikas 2012“ dalyvavo komandos iš Kupiškio rajono Šepetos A. Adamkienės ir J. Laužiko pagrindinių mokyklų, neįgaliųjų mokyklos „Varpelis“ ir šv. Kazimiero globos namų. Renginio metu vaikų ir suagusiųjų veiduose galima buvo įskaityti palaikymą ir toleranciją vieni kitų atžvilgiu.

Visi šventės dalyviai prisiminimui gavo R. Kaukėno atminimo medalį ir dovanų. Tikimasi, kad šiemet pirmą kartą surengta šventė taps tradicinė ir išaugs į dar glaudesnį rengėjų bendradarbiavimą su R. Kaukėno paramos grupe.

 

VIDEO: Kaukėno fondas dalyvavo Noriūnų mokyklos šventėje

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek