Rimas Kurtinaitis ir Maskvos srities „Chimki“ pateko į Eurolygos atrankos pusfinalį

Rimas Kurtinaitis
fotoreporteris.com/T.Tumalovičiaus nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: krepsinis.net
0

Pirmąjį Eurolygos atrankos barjerą sėkmingai įveikė favorite laikoma Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa, kuri 74:67 (15:13, 16:16, 27:16, 16:22) pranoko Žgorzeleco „PGE Turow“ klubą iš Lenkijos.

Po dviejų kėlinių rusai dar pirmavo 32:29, bet trečiąjį mačo kėlinį „Chimki“ laimėjo 27:16, atitrūko iki 58:45, ir iki pat finalinės rungtynių sirenos išlaikė pergalingą persvarą.

Giedrius Gustas lenkų ekipos gretose žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/6, baudos 2/3), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, triskart prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Nugalėtojams Krešimiras Lončaras įmetė 16 taškų, Chrisas Quinnas 15, Vitalijus Fridzonas – 12.

Pralaimėjusiems Davidas Jacksonas surinko 20 taškų, Konradas Wysocki pridėjo 14, Danielis Kickertas 10.