2012 10 19

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai palaužė „Real“ su Martynu Pociumi

Antrasis Eurolygos turas kiek sėkmingiau nei pirmasis susiklostė Rimo Kurtinaičio treniruojamai Maskvos srities „Chimki“ (1-1) ekipai, namuose 86:85 (25:18 17:17 27:20 17:30) palaužusiai Madrido „Real“ (1-1) su Martynu Pociumi.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pačioje rungtynių pradžioje persvarą įgiję R.Kurtinaičio auklėtiniai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o ju pranašumas dažniausiai buvo dviženklis. Vis dėlto ispanai susiėmė ir, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, pajėgė išlyginti rezultatą (71:71). Neilgai trukus, po taiklaus Rudy Fernandezo baudos metimo „Real“ pirmąkart šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (74:73).

Tačiau tai neilgai truko ir „Chimki“ persvėrė rezultatą savo naudai bei, įveikę „Real“ bandymus pakreipti rungtynių eigą savo naudai, laimėjo šį mačą (86:85).

Pralaimėjusiesiems atstovaujantis M.Pocius aikštėje praleido vos 6 minutes ir per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Chimki“: Rudy Fernandezas (6 rez. perd.) ir Felipe Reyesas (5 atk. kam.) po 15, Jaycee Carrollas (5 atk. kam.) 14, Sergio Rodriguezas 11, Nikola Mirotičius 10, Marcusas Slaughteris (9 atk. kam.) 9, Martynas Pocius 2.

„Real“:  Krešimiras Lončaras 16, Paulas Davisas (5 atk. kam.) 15, Vitalijus Fridzonas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Zoranas Planiničius (7 rez. perd.) po 12, Kelvinas Riversas 11, Jamesas Augustine'as (7 atk. kam.) 10.