Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 18:06

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai patyrė pirmą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje

Rimas Kurtinaitis
bckhimki.ru nuotr. / Rimas Kurtinaitis

Pirmą pralaimėjimą po aštuonių pergalių iš eilės VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devynių komandų A grupės lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas.

Antradienį namuose „Chimki“ krepšininkai po permainingos kovos 67:68 (29:14, 13:22, 13:18, 12:14) turėjo pripažinti į ketvirtąją poziciją pakilusios kitos Rusijos komandos Samaros „Krasnyje krylja“ (4 pergalės ir 4 pralaimėjimai) pranašumą.

16 taškų į svečių krepšį įmetė Vitalijus Fridzonas, 15 – Krešimiras Lončaras, 11 – Aleksejus Žukanenka.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Brionas Rushas (17 tšk.), Draganas Labovičius (10 tšk.) bei Aaronas Milesas (9 taškai).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)     9 8 1 749:636
2. Kazanės „Uniks“ (Rusija)              8 7 1 622:520
3. Rygos VEF (Latvija)                   8 5 3 645:641
4. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija)    8 4 4 614:605
5. „Astana“ (Kazachstanas)               8 4 4 614:634
6. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“  8 3 5 624:648
7. Kauno „Žalgiris“                      7 2 5 535:580
8. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)         7 2 5 474:518
9. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)         9 1 8 623:718

Devynių ekipų B grupės turnyre pirmauja visus septynis susitikimus laimėję Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) krepšininkai, kurie antradienį Vilniuje rungtyniaus su vietos „Lietuvos rytu“.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)   7 7 0 572:482
2. Maskvos CSKA (Rusija)                 7 6 1 565:461
3. Vilniaus „Lietuvos rytas“             7 4 3 546:531
4. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 8 4 4 600:612
5. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)        8 4 4 605:600
6. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)      7 3 4 500:491
7. Nymburko ČEZ (Čekija)                 8 3 5 588:621
8. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)       7 2 5 527:585
9. Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija)     7 0 7 524:644 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek