Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rimo Kurtinaičio treniruojamas klubas – VTB lygos ketvirtfinalyje

Rimas Kurtinaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: BNS
0
A A

Šeštadienį vienintelėse VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse penkioliktą pergalę dešimties komandų B grupėje iškovojo bei vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, svečiuose 91:69 (22:11, 22:22, 26:16, 21:20) sutriuškinęs šeštąją vietą užimančius Astanos „Astanos“ (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus iš Kazachstano.

Po 19 taškų prie pergalės prisidėjo Petteri Koponenas ir Sergejus Monia, 14 – Marko Popovičius. 12 – Jamesas Augustine'as, 11 – Jegoras Vialcevas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Janis Blūmas (21 tšk.), Dmitrijus Klimovas ir Davidas Simonas (11 tšk.) bei Lonnielis Rushas (10 taškų).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 15 15 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 14 12 2 85,7
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 12 8 5 61,5
4. Rygos VEF (Latvija) 13 6 7 46,2
5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 13 6 7 46,2
6. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 15 6 9 40
7. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 12 4 8 33,3
8. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 13 4 9 30,8
9. Klaipėdos „Neptūnas“ 13 3 10 23,1
10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 13 3 10 23,1

A grupėje pirmauja dvylika rungtynių iš trylikos galimų laimėjęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 13 12 1 92,3
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 13 8 5 61,5
3. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 12 7 5 58,3
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 13 7 6 53,8
5. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 13 7 6 53,8
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 13 7 6 53,8
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 13 5 8 38,5
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 13 4 9 33,3
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 13 4 9 30,8
10.Talino „Kalev“ (Estija) 11 2 9 18,2

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek