Publikuota: 2014 gruodžio 12d. 09:05

„Rockets“ nugalėjo „Kings“ po pratęsimo – Donatas Motiejūnas pelnė 14 taškų

Donatas Motiejūnas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Donatas Motiejūnas

Sunkus, pareikalavęs pratęsimo, bet pergalingas Hjustono ekipai mačas – taip pasibaigė vienos iš dviejų ketvirtadienio NBA rungtynių. „Houston Rockets“ išvykoje po 48 dvikovos minučių privalėjo žaisti dar 5 minutes, tačiau jos buvo pergalingos – laimėję šią atkarpą 18:14, „Rockets“ šventė galutinę pergalę 113:109 (16:26, 20:20, 25:23, 34:26, 18:14).

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Rockets“ beveik visą mačą vijosi varžovus. Tai padaryti Hjustono ekipai pasisekė tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Nors paskutinę ketvirčio minutę „Kings“ pirmavo 95:90, svečiai sumažino skirtumą, o po to Jamesas Hardenas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 95:95.

Pratęsimo metu „Rockets“ ekipą į priekį vedė J.Hardenas. Jis vienas įmetė 10 taškų iš eilės, o visa Sakramento ekipa surinko vos 3 taškus – 105:99. Po J.Hardeno rezultatyvaus perdavimo Patrickas Beverley smeigė itin svarbų tritaškį – 108:99. „Kings“ atsibudo, pabandė per likusią minutę pakeisti dvikovos eigą, tačiau bergždžiai.

Nikas Stauskas įsūdė tritaškį, kuris sumažino skirtumą iki 106:109. Po „Rockets“ minutės pertraukėlės N.Stauskas prasižengė prieš dvi baudas sumetusį Jasoną Terry – 111:106. Tačiau netrukus dar vieną tritaškį pataikė Darrenas Collisonas – 109:111. Šeimininkai prasižengė prieš J.Hardeną, kuris dar dviem baudų metimais įtvirtino „Rockets“ pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje šeštąją baudą gavęs Donatas Motiejūnas žaidė 30 minučių, per kurias įmetė 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo metimą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (11/22 dvit., 3/10 trit., 13/15 baud., 8 rez. perd.), Patrickas Beverley (10 atk. kam.) ir Trevoras Ariza po 15, Donatas Motiejūnas 14, Jasonas Terry 13, Troy Danielsas 6.

„Kings“: Darrenas Collisonas 24 (8/16 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud., 7 rez. perd., 6 kld.), Benas McLemore'as 21, Derrickas Williamsas 17, Rudy Gay ir Jasonas Thompsonas (15 atk. kam.) po 13, Carlas Landry 7.

Be LeBrono Jameso rungtyniavusi „Cleveland Cavaliers“ (13/8) buvo priversta nutraukti savo aštuonių pergalių seriją. Davido Blatto treniruojama ekipa išvykoje 94:103 (26:18, 21:29, 19:31, 28:25) pripažino „Oklahoma Thunder“ (9/13) pranašumą.

Verslas

Pasipiktino: Civilinės metrikacijos skyriuje kortelių nepriima, grąžos neduoda

Verslas

Tyrimas: 85 proc. batų Lietuvoje kainuoja brangiau nei JK, lietuviai permoka ir už drabužius

Aktualu

Per šventę sodyboje Saladiškės kaime nužudytas vaikinas, už grotų – 19-metis įtariamasis

Po skyrybų šokėjas D.Žebrauskas-Skruzdėliukas verčia naują lapą, tik planus dar stabdo traumos

24sek

„Ryto“ radaruose – 237 rungtynes NBA sužaidęs centras

Verslas

Brokerės išvada Vilniuje: ir studentai, ir kiti gyventojai gali rasti būstą už prieinamą kainą

Aktualu

TS-LKD kreipiasi į teismą dėl VRK sprendimo išteisinti serialą „Naisių vasara“

Aktualu

Neįgaliųjų poilsis Šventojoje: penkių kvadratinių metrų zona palubėje su kebliu patekimu

Kultūra

15min studijoje – prestižiniame Lokarno kino festivalyje apdovanoto filmo „Rūgštus miškas“ kūrėjai