„Rockets“ su Donatu Motiejūnu vienu tašku nusileido „Pelicans“

„Houston Rockets“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Houston Rockets“
0

Šeštadienį NBA lygo kontroliniai susitikimai prieš naująjį sezoną. Donato Motiejūno „Houston Rockets“ ekipa 115:116 (33:22, 24:31, 34:29, 24:34) nusileido „New Orleans Pelicans“ krepšininkams.

Lietuvo ekipa po pirmojo kėlinio turėjo dešimties taškų pranašumą, tačiau „Pelicans“ žaidimo kreivė kilo aukštyn. Lemiamas buvo paskutinis ketvirtis, prieš kurį „Rockets“ dar turėjo 9 taškų persvarą, tačiau „Pelicans“ sugebėjo persverti žaidimą ir iškovoti pergalę.

Tai buvo debiutinės Dwighto Howardo rungtynės „Rockets“ klube. Jam pavyko pelnyti 19 taškų ir atkovoti 9 kamuolius. Donatas Motiejūnas per 24 minutes surinko 4 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Anthony Morrow, pelnęs 26 taškus. Po 21 tašką rinko Anthony Davis ir Lance Thomas.