2011 10 14

Rolando Alijevo baudos metimas lėmė „Budivelnik“ pergalę Vieningoje lygoje

VTB Vieningosios lygos rungtynėse Kijevo „Budivelnik“ (1 ir 1) klubas, kurio gretose rungtyniauja du lietuviai, išvykoje 79:78 (21:23, 19:25, 22:16, 17:14) palaužė „Nizhny Novgorod“ (0 ir 2) krepšininkus.
Rolandas Alijevas
Rolandas Alijevas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ukrainos komandai pergalę lėmė taiklus Rolando Alijevo baudos metimas paskutinėmis susitikimo akimirkomis. Tai buvo vienintelis lietuvio taškas šiame mače (0/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai). Įžaidėjas atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, suklydo 2 kartus, prasižengė 3 sykius, o ant parketo praleido 24 minutes.

Michailas Anisimovas per 21 žaidimo minutę įmetė 9 taškus (4/8 dvitaškiai, 1/4 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir perėmė 2 kamuolius.

Nugalėtojams Zachas Morley surinko 19 taškų.

Pralaimėjusiesiems Ivanas Pauničius įmetė 19 taškų.