„Rūdupis“ nušlavė „Šiaulius“ ir pateko į LKF taurės turnyro finalo ketvertą

Adas Juškevičius
Asmeninio arch.nuotr. / Adas Juškevičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Paskutiniuoju Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro dalyviu tapo Prienų „Rūdupio“ klubas, kuris atsakomosiose III etapo rungtynėse išvykoje net 82:56 (26:19, 21:8, 16:9, 19:20) sutriuškino „Šiaulių“ komandą.

Pirmąsias rungtynes Prienuose aikštės šeimininkai buvo laimėję rezultatu 86:84.

Šiauliečiai atsakomajame mače jokių galimybių neturėjo jau nuo pirmo kėlinio vidurio. Dar iki antro kėlinio pradžios „Šiaulių“ deficitas pasiekė aštuonis taškus (16:24), o antrame kėlinyje „Rūdupio“ komanda jau ėmė triuškinti varžovus – 44:23.

Po didžiosios pertraukos Antano Sireikos auklėtiniams jau nepavyko atkurti intrigos ir „Rūdupio“ komanda šventė įtikinamą pergalę rezultatu 85:56.

„Šiauliai“: M.Delašas, D.Gvezdauskas ir Ž.Janavičius – po 12, R.Broadusas 7.

„Rūdupis“: A.Juškevičius 15 (6 atk. kam.), E.Želionis 14, G.Orelikas ir J.Sinica – po 12, V.Lipkevičius 10, E.Dainys 9 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), G.Jankauskas 8 (5 atk. kam.).

„Rūdupio“ ekipa taurės turnyro pusfinalyje vasario 12 dieną susitiks su Kauno „Žalgiriu“. Kitame pusfinalyje kovos Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.