Rusijos krepšinio pirmenybėse Rimo Kurtinaičio „Chimki“ sutriuškino Valdemaro Chomičiaus auklėtinius

Rimas Kurtinaitis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: BNS
0

Šeštą pralaimėjimą Rusijos profesionalios krepšinio lygos XVIII turo mače patyrė bei dešimties komandų lyderio poziciją prarado Kęstučio Kemzūros treniruojamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas, šeštadienį svečiuose 62:69 (9:26, 20:21, 15:16, 18:6) nusileidęs lyderių poziciją susigrąžinusiems Kazanės „Uniks“ (13 pergalių ir 4 pralaimėjimai) krepšininkams.

Į trečiąją vietą pakilo Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (12/6) klubas, kurį treniruoja Jonas Kazlauskas. CSKA krepšininkai savo aikštelėje po dviejų pratęsimų 89:81 (21:19, 18:12, 17:23, 14:16, 9:9, 10:2) įveikė septintojoje pozicijoje esančią Samaros „Krasnyje Krylja“ (7/11) komandą.

Rusijos čempionams lietuvis pelnė 3 taškus, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei dukart prasižengė. Per 21 su puse minutės (21:24) R. Šiškauskas pataikė 1 tritaškį iš 2 bei prametė visus 3 dvitaškius.

Rimo Kurtinaičio debiutas į ketvirtąją vietą pakilusios Maskvos srities „Chimki“ (11/7) ekipos trenerio gretose buvo sėkmingas. Šeštadienį varžovų aikštelėje „Chimki“ krepšininkai 90:54 (20:9, 23:9, 23:24, 24:12) sutriuškino autsaiderę Liubercų „Triumph“ (5/13) komandą, kurią treniruoja Valdemaras Chomičius.