2014 12 20

Rygos „Barons“ debiutavęs Dovydas Redikas buvo vienas geriausių žaidėjų

Latvijos krepšinio lygoje Rygos „Barons“ (8/5) išvykoje 77:72 (21:15, 20:18, 17:18, 19:21) nugalėjo „Jekabpils“ (8/6) klubą, o pirmą kartą šį sezoną žaidęs Dovydas Redikas buvo vienas geriausių mačo žaidėjų.
Dovydas Redikas
Dovydas Redikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Barons“ klube debiutavęs lietuvis per 30 minučių įmetė 17 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, iš provokavo 5 pražangas, tačiau 6 sykius suklydo ir pats triskart prasižengė.

Pralaimėjusioje ekipoje žaidžiantis centras Povilas Čukinas įmetė 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Kitose rungtynėse „Valmiera“ (3/11) klubas namuose 66:71 (20:16, 21:20, 13:15, 12:20) nusileido „Liepaja/Triobet“ (12/2)

V.Čižauskas per 29 minutes "Valmiera" pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, triskart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir dukart suklydo.

Andrius Mažutis nugalėtojams per 28 minutes surinko 6 taškus (0/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o jo ekipos draugas Edgaras Želionis per 19 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.