Saboniai šeimų krepšinio turnyre liko treti, Tautvydas Sabonis paguldytas į ligoninę

U-19 triumfo akimirkos
V.Mikaičio nuotr. / Tautvydas Sabonis (kairėje) ligoninėje atsidūrė dėl apsinuodijimo.
0

Sekmadienį Klaipėdoje baigėsi jubiliejinis šeimų krepšinio turnyras dėl Kazimiero Budrio taurės. Ją 6-ąjį kartą laimėjo Kasparavičių šeimyna iš Platelių, o didžiausio sirgalių dėmesio sulaukę Saboniai su Lietuvos krepšinio legenda Arvydu Saboniu užėmė trečią vietą, rašo ve.lt.

Finalinėse turnyro rungtynėse Kasparavičiai rezultatu 57:39 nugalėjo čempionų titulą gynusius Stonius iš Švėkšnos. Plateliškiai nugalėtojų taurę laimėjo po metų pertraukos.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Saboniai 77:67 įveikė Venskus (Plungė). Turnyre debiutavę Saboniai patyrė vienintelį pralaimėjimą – jie šeštadienį 50:55 nusileido Kasparavičiams. Kituose mačuose jie 72:45 nugalėjo Matiliūnus iš Panevėžio ir 67:42 Majerus iš Širvintų.

A.Sabonis varžybose žaidė numeriu 00 pažymėtais marškinėliais, o su juo siejamas numeris 11 buvo užrašytas ant sūnaus Domanto aprangos.

Beje, Europos ir pasaulio jaunių čempionas Tautvydas Sabonis sekmadienio naktį dėl apsinuodijimo buvo paguldytas į ligoninę, rašo ve.lt.

Senokai oficialiose varžybose matytas 46 metų A.Sabonis žavėjo meistriškumu, nors aikštėje judėjo šiek tiek lėčiau nei profesionalų varžybose.

„Su draugais keliskart per savaitę pamėtau kamuolį į vieną krepšį, bet varžybos man – jau praeitis. Su sūnumis vienoje komandoje niekada nežaidžiau – nėra kada, visi mes išsibarstę po pasaulį. Nieko čia mes nenorime nustebinti”, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo A.Sabonis.

Turnyro žvaigždė A.Sabonis po turnyro užsiminė, jog norėtų atvažiuoti ir kitais metais. „Puikus turnyras – jei bus galimybių, atvyksime dar kartą”, – sakė legendinis Lietuvos krepšininkas.