Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Saboniukai“ krepšinio treniruotes pakeitė savigynos užsiėmimais

Jaunieji saboniukai mokėsi savigynos
SKC nuotr. / Jaunieji saboniukai mokėsi savigynos
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo gruodžio mėnesio „Sabonio krepšinio centro“ auklėtiniams buvo pasiūlyti papildomi nemokami savigynos užsiėmimai. Šį savaitgalį įvyko pirmosios treniruotės.

Šeštadienį patys drąsiausieji „saboniukai“ rinkosi į centrą, kur juos pasitiko tatamiais išklota krepšinio salė ir sporto klubas „Dainralfas“ treneris Dainius Daukšas ir asistentai.

Savigynos pamokos prasidėjo vakinus supažindinant su savigynos pagrindiniais principais, situacijomis. Po to „Dainralfas“ treneriai imitavo situacijas, nutinkančias gatvėje, ar kitose vietose, pademonstravo, kaip jų reiktų išvengti, o nepavykus išvengti, kaip reiktų apsiginti.

Tada atėjo eilė ir patiems „saboniukams“ išbandyti tatamių minkštumą, kurie dažnai nebuvo tokie minkšti kaip atrodo.  Individualiai kiekvienas vaikinas buvo išmokytas judesių, kurie gali padėti pastovėti už save.

Prededant nuo kūno padėties ir stovėsenos, rankų ir kojų judesių, baigiant įvairiais permetimais ir blokais – visa tai „saboniukai“ bandė porose, dažniausiai kartu su savo komandos draugais. Vėliau treniruotėje buvo pereita prie imtyniavimo, kas jauniesiems krepšininkams pasirodė labai smagu. Tiesa, parkritus ant menčių, atrodė, jog tas smagumas iš jų veidų dingsta, tačiau tik trumpam...    

Laikinai iškeitę krepšininko stovėseną į kovotojo, „saboniukai“  po treniruotės buvo entuziastingai nusiteikę ir gerai pasportavę. Atrodo pirmasis užsiėmimas pavyko. Kitos savigynos pamokos vyks kitą savaitgalį, gruodžio 10 ir 11 dienomis, 12 valandą „Sabonio krepšinio centre“.

„Nors į pirmąją tokį užsiėmimą susirinko apie 20 „saboniukų“, tikimės, kad treniruotės taps populiarios. Manome, kad tai tikrai naudingas savaitgalio praleidimo būdas, kuris padeda šiek tiek atitrūkti nuo krepšinio, praskaidrinti monotoniją ir išbandyti save, juk ne veltui sakoma, niekas nežino, kiek turi jėgų, kol jų neišbandė!“, - teigė „Sabonio krepšinio centro“ projektų vadovas Iramantas Birbalas.

SKC nuotr./Jaunieji krepaininkai mokėsi savigynos
Jaunieji krepšininkai mokėsi savigynos
SKC nuotr./Saboniukų treniruotė
Saboniukų treniruotė

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek