TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SADM bendradarbiaus su Lietuvos krepšinio federacija

Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis
Organizatorių nuotr. / Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas ir 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, teigiama pranešime spaudai.

Svarbiausias šio bendradarbiavimo tikslas – kuo plačiau visuomenei pristatyti artėjantį Europos vyrų krepšinio čempionatą, kuris 2011 metais vyks Lietuvoje. Tai vienas didžiausių renginių, kuris svarbus ne tik sporto pasaulyje, bet ir socialiniu aspektu. Įvertinus tai, kad krepšinis mūsų šalyje yra viena svarbiausių sporto šakų, dažnai vadinamas antrąja religija, bus rengiamos įvairios socialinės ir sporto akcijos, į jas įtraukiant kuo daugiau socialinių grupių, ypač jaunimą.

„Galbūt ši sutartis gali pasirodyti kaip nestandartinis sprendimas, tačiau mes matome daug bendradarbiavimo galimybių, projektų, kuriuos galime įgyvendinti drauge. Norėdami suteikti maksimalią naudą visuomenei, turime pažvelgti kitaip, priimti netradicinius sprendimus ir rasti naujų partnerių“, – sakė ministras D. Jankauskas.

Ministro teigimu, pirmieji bendri projektai bus įgyvendinti dar šiemet, apie kuriuos visuomenė sužinos jau netrukus. „Planuojame organizuoti krepšinio čempionatą tarp įvairių socialinių įstaigų, kuriame svarbų vaidmenį atliks žinomi šalies krepšininkai“, - tvirtino D. Jankauskas.

„Krepšinis yra labai svarbi daugelio lietuvių gyvenimo dalis, - sakė LKF prezidentas V.Garastas. – Todėl kartu su ministerija stengsimės, kad būsimas čempionatas nebūtų tik siauras sportinis renginys, o taptų tikra švente kiekvienam Lietuvos sirgaliui. Manau, kad organizuojant čempionatą galėsime į aktyvią veiklą įtraukti ir krepšinio veteranus, kitus senjorus, jaunimą“.

„Bendradarbiavimo galimybės iš tiesų didžiulės, - po sutarties pasirašymo pabrėžė „EuroBasket 2011” organizacinio komiteto vadovas M.Špokas. – Pradedant nuo įvairių socialinių grupių įtraukimo į savanorystės projektus ruošiantis 2011 m. Europos čempionatui ir baigiant aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo propagavimu, ypač jaunimo tarpe“.

Planuojama, kad organizuojant bendrus socialinius renginius ir projektus, juose pagal galimybes dalyvaus garsūs Lietuvos krepšininkai. Sutartyje taip pat numatyta, jog SADM pagal galimybes padės pristatyti 2011 m. Lietuvoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą, turimomis priemonėmis, pagal galimybes, apie čempionato renginius informuos kuo platesnę visuomenės dalį.

Įvairūs renginiai vaikų globos namams, socialinę atskirtį mažinantys projektai, labdaros akcijos – tai tik dalis darbų, kuriuos apima pasirašyta sutartis.

Beje, tai nebus pirmasis bendras LKF ir SADM projektas. Prieš keletą metų abi institucijos glaudžiai bendradarbiavo rengiant įvairias labdaros ir socialines akcijas LKF, FIBA Europe ir NBA projekte „Krepšinis be sienų“, garsūs Lietuvos krepšininkai, tokie kaip Žydrūnas Ilgauskas, Linas Kleiza ir kiti yra įsteigę savo labdaros fondus, kurie padeda spręsti įvairias socialines problemas.

Šis bendradarbiavimas taip pat prisidės skatinant Lietuvos piliečių visuomeniškumą ir pilietiškumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek