Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalia Pasaulio krepšinio taurės Palangoje – talentų kovos

Talentų konkursas
organizatorių nuotr. / Talentų konkursas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Palangoje jaunieji krepšininkai ir krepšininkės susikovė „Sprite“ talentų kovos atrankoje, kuri vyko mieste viešint FIBA Pasaulio taurės turo renginiams ir stovyklaujant Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei.

„Galima sakyti, kad Palanga šeštadienį tapo savotiška Lietuvos krepšinio sostine. Viskas buvo vienoje vietoje – Pasaulio taurė, nacionalinė rinktinė ir jaunieji talentai, kurie ateityje bus rimti pretendentai į Lietuvos vyrų ir moterų rinktines”, – sakė „Sprite“ talentų kovų koordinatorius Mindaugas Gobikas.

Berniukai, vaikinai, mergaitės ir merginos rungtyniavo pagal tris amžiaus kategorijas – 16-17 m., 14-15 m. ir 12-13 m. Jie kovėsi dėl vertingų prizų ir galimybės dalyvauti „Sprite“ talentų kovos finale.

„Sprite“ talentų kovos vyko visai šalia centrinės Palangos aikštės, kurioje buvo eksponuojama tikra Pasaulio taurė, dėl kurios kovą baigiantis vasarai pradės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

Palangos etapo dalyviams dėmesio skyrė net tik daugybė kurorto svečių, bet ir Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai bei legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Galima sakyti, kad Palanga šeštadienį tapo savotiška Lietuvos krepšinio sostine. Viskas buvo vienoje vietoje – Pasaulio taurė, nacionalinė rinktinė ir jaunieji talentai

Po pietų renginyje apsilankę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai Renaldas Seibutis ir Mindaugas Kuzminskas dalyvavo nuotaikinguose konkursuose. Baigiantis turnyrui apdovanojimus teikė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas ir V.Garastas.

Savo ruožtu žiūrovai galėjo ne tik aistringai sirgti už jaunuosius krepšininkus, bet ir stebėti, kaip gimsta unikalus grafitis, nusifotografuoti su natūralaus dydžio LeBrono Jameso ir Muggsy Bogueso atvaizdais.

Visi „Sprite“ talentų kovų dalyviai Palangoje, kaip ir kituose miestuose, gavo po dvipusę krepšinio aprangą, kurios vertė yra apie 80 litų, ir po krepšinio kamuolį, kuris parduotuvėje kainuoja apie 50 litų. Keturi geriausi savo amžiaus grupės krepšininkai galės kovoti dėl pagrindinių prizų – 17 tūkst. litų stipendijos ir kelionės į NBA rungtynes.

Didžiulę stipendiją gaus vienas absoliutus turnyro nugalėtojas, o finalo laimėtojams užėmusiems 1-ąją vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai) bus skirta: kelionė į 2014–2015 metų NBA sezono rungtynes (po vieną kiekvienam laimėtojui); „Sprite“ talentų kovos 2014“ taurės; Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės ekipiruotės komplektas (sportinis krepšys, bateliai, kostiumas, sportinė apranga ir t. t.); bilietai į draugiškas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes (kiekvienam laimėtojui po 2).

Finale užėmusiems 2-ąją vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai), bus skirtas išmanusis telefonas „Samsung“  (po vieną kiekvienam laimėtojui), diplomai, bilietai į draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes.

Artimiausias „Sprite“ talentų kovų etapas – liepos 20 d. Vilniuje.

„Sprite“ talentų kova finišuoja rugpjūčio 10 d. finalu Palangoje. Dalyviai kviečiami registruotis internetu www.sprite.lt. Registracijos kaina – 30 litų. Šįmet pirmąsyk dalyvio mokestį galima sumokėti ne tik SMS žinute, bet ir internetine bankininkyste.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek