Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šarūnas Jasikevičius pirmųjų rungtynių derinius skaitė iš paruoštukės

Šarūnas Jasikevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šarūnas Jasikevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Rimtas ir susikaupęs. Toks į pirmąsias savo, kaip trenerio, rungtynes atėjo Šarūnas Jasikevičius. Kauno „Žalgirio“ krepšininkams žengiant į aikštę susirungtı su Izmiro „Karsiyaka“ komanda, Š.Jasikevičius dar bandė dėtıs ramus. Tačiau ant kėdės jis išsėdėjo vos tris sekundes. Tuomet pakilo ır beveik nebeprisėdo per visas rungtynes.

Komandai Š.Jasikevičius vadovavo labai užtikrintai. Mažytį Š.Jasikevičiaus nerimą išdavė tik jo kūno kalba. Atrodė taip, lyg treneris neturėtų kur dėti rankų. Tai jos kišenėse, tai jau sukryžiuotos ant krūtinės, tai burnoje.

Be to, Š.Jasikevičius visas rungtynes garsiai laidė pastabas žaidėjams. Ypač daug dėmesio jis skyrė dviejų Artūrų – Milaknio ir Gudaičio žaidimui. Negailėjo griežtų žodžių Šaras ir auklėtiniu tapusiam draugui  Dariui Songailai.

Akivaizdu, kad koks buvo charizmatiškas žaidėjas, toks pat charizmatiškas Jasikevičius bus ir treneris.

Keliskart Šarui emocijoms išreikšti prireikė ir nelietuviškų žodžių.

Pirmam kėliniui įpusėjus Š.Jasikevičius komandai garsiai šūktelėjo: „kantrybės“, tačiau buvo panašu, kad jos pirmiausia reikėjo pačiam Šarui.

Netaupė pagyrų

Žaidėjus Šaras ne tik barė. Kai šiems pavykdavo surengti sėkmingą ataką, Šaras ją palydėdavo plojimais ır gyrė: „gerai, gerai, gerai“. Kitąsyk džiaugsmingai šūktelėjo „bravo“, kai komanda sėkmingai apsigynė. Trenerio komplimentų už perimtą kamuolį sulaukė Vaidas Kariniauskas.

Jei per mačą Šaras būtų įsijungęs kokią žingsnius skaičiuojančią „Endomondo“ programėlę, ko gero, ji parodytų, kad per keturis kėlinius pirmyn atgal sukdamasis ties šonine aikštelės linija Šaras sukorė mažiausiai puskilometrį.

Tai, kad trenerio darbas Šarui naujiena, per rungtynes galėjo išduoti tik mažytė smulkmena. Kartais jis iš kišenės išsitraukdavo baltą popieriaus lapą. 15mın.lt pavyko sužinoti, kad tai buvo trenerio paruoštukė su surašytais komandos deriniais.

Nelengvas darbas, aš dar neįpratęs galvoti už tiek daug žmonių, o ne už save patį, – sakė Š.Jasikevičius.

Akivaizdu, kad koks buvo charizmatiškas žaidėjas, toks pat Jasikevičius bus ir treneris. Taip pat aiškėja, kad būdamas treneris jis lygiai taip pat mėgs ginčytis su teisėjais.

Žalgiriečiai kontrolinėse rungtynėse Mugloje, Turkijoje, 80:87 nusileido Izmiro „Karsiyaka“ komandai, tačiau komandos pasirodymu Š.Jasikevičius liko patenkintas.

„Buvo labai smagu matyti debiutuojančius vyrus, kuriems tai bus postūmis. Dabar tęsime treniruotes", – po rungtynių žurnalistams sakė jis.

Savo debiutą kaip treneris Šaras taip pat įvertino teigiamai.

„Visai normaliai jaučiausi. Maniau, kad bus blogiau. Nelengvas darbas, aš dar neįpratęs galvoti už tiek daug žmonių, o ne už save patį. Pasimėgauti pavyko, nes kai kažką nubraižai ir tai žaidėjai įgyvendina, būna labai malonu", – kalbėjo jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek