Šarūnas Jasikevičius vėl žaidė rezultatyviai Graikijos krepšinio čempionate

Šarūnas Jasikevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šarūnas Jasikevičius
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Vienų iš Graikijos krepšinio čempionato lyderių dvikovą laimėjo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (11-1) ekipa. Šalies čempionai išvykoje 81:71 (15:12, 24:21, 20:22, 22:16) palaužė Rodo „Kolossos“ krepšininkus (10-2).

Šarūnas Jasikevičius vėl sėkmingai išnaudojo jam skirtą laiką. Per beveik 18 minučių įžaidėjas pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Stratos Perperoglou 18, Šarūnas Jasikevičius ir Mike'as Batiste 13, Dimitris Diamantidis 10.

„Kolossos VAP“: Marcusas Hattenas 17, Scotty Hopsonas 14, Rubenas Boykinsas 10.

Lydere išlieka „Olympiacos“

Graikijos čempionato lydere išliko Pirėjo „Olympiakos“ (12-1) klubas su Martynu Gecevičiumi. Šalies vicečempionai tik po atkaklios kovos 77:73 (17:26, 14:20, 22:14, 24:13) palaužė vienus iš pirmenybių autsaiderių Atėnų „Ilisiakos“ (4-8) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ilisiakos“ dar pirmavo 60:53, bet likus žaisti 3 minutes Kostas Papanikolaou po keturių iš eilės taiklių baudos metimų išvedė „Olympiakos“ komandą į priekį (69:67). Pergalę šeimininkams baudų metimais įtvirtino Vassilis Spanoulis.

Martynas Gecevičius per 14 minučių pelnė vos 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 20, Vassilis Spanoulis 15, Kostas Papanikolaou 13.

„Ilisiakos“: Darrylas Thompsonas 17, Hardingas NaNa 16, Nikos Chatzis 14.