2011 02 11

Šarūno Jasikevičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujama Stambulo „Fenerbahce“ – Turkijos taurės pusfinalyje

Turkijos vyrų krepšinio taurės turnyro finalo aštuoneto varžybų Kaiseryje pirmąjį etapą sėkmingai įveikė šalies čempionas Stambulo „Fenerbahce“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi ir Šarūnu Jasikevičiumi.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius pelnė 11 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Fenerbahce“ krepšininkai ketvirtadienį ketvirtfinalyje 69:68 (22:18, 18:22, 14:18, 15:10) įveikė Bandirmos „Banvit“ komandą ir pateko į pusfinalį.

Š.Jasikevičius nugalėtojams pelnė 11 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 11 su puse minutės (11:26) jis prametė dvitaškį, pataikė 3 tritaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

D.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 8 taškais ir 4 atkovotais kamuoliais. Per 14 aikštelėje praleistų minučių (13:56) jis prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 7, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Oguzas Savašas (17 tšk.) ir Marko Tomas (10 tšk.).

Pralaimėjusiesiems 17 taškų pelnė Lance'as Williamsas, 15 – Rarišas Ermišas, 14 – Charlesas Davisas.

Penktadienį pusfinalyje „Fenerbahce“ susitiks su Stambulo „Galatasaray“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje 62:55 (14:15, 17:19, 14:10, 17:11) nugalėjo Edirnės „Olin“ klubą su Renaldu Seibučiu ir Vidu Ginevičiumi.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė R.Seibutis: pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du sykius suklydo ir prasižengė. Per mažiau nei 38 minutes lietuvis pataikė vienintelį mestą tritaškį, 2 dvitaškius iš 7 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

11 taškų Edirnės ekipai pelnė Predragas Samardžiskis, po 7 – Fikretas Akinas ir V.Ginevičius.

Per 19 su puse minutės (19:25) gynėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 5, vienintelį mestą dvitaškį bei abu baudų metimus. Be to, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo ir prasižengė du sykius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Prestonas Shumpertas (11 tšk.), Jerry Johnsonas ir Radoslavas Rančikas (po 9 tšk.).

Kitose pusfinalio rungtynėse Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkai susitiks su  „Trabzonspor“ ekipa.