2013 12 29

Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos dvylikamečiai – krepšinio turnyro „Vilnius 2014” nugalėtojai

Du savaitgaliai – dvi čempionų taurės! Prieš savaitę tarptautinio turnyro EYBL CHALLENGE CUP finale nugalėjusi CSKA ekipą, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos gim. 2001 m. berniukų komanda vėl tapo čempione. Šįkart trenerio Edvino Justos ekipa laimėjo tarptautinį naujametį vaikų krepšinio turnyrą „Vilnius 2014”.
Šarūno Marčiuliono krepšinio akademijos komanda
Šarūno Marčiuliono krepšinio akademijos komanda / Kristinos Januševičienės nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Vilniaus krepšinio mokykloje gruodžio 27–29 dienomis vyko 39-asis tarptautinis naujametis vaikų krepšinio turnyras „Vilnius 2014”, kuriame dalyvavo 14 berniukų ir mergaičių komandų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Pogrupio varžybose Š.Marčiulionio krepšinio akademijos berniukų komanda rezultatu 73:41 nugalėjo svečius iš Sankt Peterburgo, įveikė Šiaulių „Saulė” krepšininkus 58:41, o po to laimėjo prieš Vilniaus KM II ekipą rezultatu 98:14 ir tapo A pogrupio nugalėtoja.

Pusfinalio rungtynėse Š.Marčiulionio krepšinio akademijos komanda susitiko su Kauno „Aisčiais” ir nugalėjo juos rezultatu 86:39. Finale po atkaklios kovos rezultatu 54:44 įveikusi Vilniaus KM I ekipą, Š.Marčiulionio komanda tapo tarptautinio naujamečio vaikų krepšinio turnyro „Vilnius 2014” nugalėtoja.

Gytis Pranskūnas išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju (MVP), Augustas Marčiulionis ir Titas Januševičius išrinkti į simbolinį turnyro žaidėjų penketą, Pijus Rimkus išrinktas geriausiu komandos žaidėju!

Treneris Edvinas Justa po pergalės turnyro finale sakė: „Dvi pergalės dviejuose turnyruose – tai Kalėdinė, naujametė bei gimtadienio dovanos. Dėkoju savo komandai už gerą žaidimą, o jų tėveliams – už palaikymą. Vaikai norėjo laimėti, labai stengėsi, kovojo ir atidavė visas jėgas. Malonu dirbti, kai visi kartu siekiame bendro rezultato.“