2011 03 11

Sėkmė pirmajame BBL čempionato ketvirtfinalio mače lydėjo „Ventspils“ ekipą

Pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalį pradėjo Ventspilio „Ventspils“ ekipa su Sauliumi Kuzminsku, kuri namuose 84:77 (17:20, 23:24, 18:13, 26:20) po permainingos kovos palaužė Tartu „Rock“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.
„Ventsplis“ atsarginių suolas
„Ventsplis“ atsarginių suolas / Mindaugo Kašalyno nuotr.

Likus rungtyniauti 26 sekundes Maris Gulbis realizavo vieną baudos metimą iš dviejų – 79:77. Po minutės pertraukėlės estai turėjo galimybę net išsiveržti į priekį, tačiau laisvas iš trijų taškų zonos nepataikė Stenas–Timmu Sokkas, o šeimininkų pergalę įtvirtino taiklūs baudų metimai.

S.Kuzminskas per 17 žaidimo minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Arturas Berzinis įmetė 16 taškų, Oritseweyimi Efejuku, Rashadas Andersonas ir Janis Strelniekas pridėjo po 10 taškų. Debiutavęs Brandonas Hunteris surinko 9 taškus ir sugriebė 7 kamuolius.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Rainas Veidemanas (15 tšk.), S.Sokkas (14 tšk.), Callistus Eziukwu (12 tšk.), Silveris Leppikas (12 tšk.).