Sėkmingas Jono Mačiulio žaidimas neišgelbėjo „Panathinaikos“ nuo nesėkmės Eurolygoje

Jonas Mačiulis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jonas Mačiulis
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Ketvirtasis Eurolygos turas nesėkmingai susiklostė Atėnų „Panathinaikos“ (2-2) ekipai su Jonu Mačiuliu.

Lietuvio atstovaujamas klubas A grupės rungtynėse išvykoje 64:73 (17:19 12:23 12:16 23:15) neprilygo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-1).

Nors aiškia rungtynių favorite buvo laikyta Turkijos ekipa, tačiau Graikijos vicečempionai susitikimą pradėjo sėkmingai ir neleido savo varžovams pabėgti bei po pirmojo kėlinio atsilikinėjo vos 2 taškais (17:19).

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį turkai laimėjo rezultatu 23:12 (42:29). Jie įgijo 13 taškų pranašumą, kurį trečiajame kėlinyje padidino ir, nepaisant to, kad „Panathinaikos“ sušvelnino rezultatą, šventė užtikrintą pergalę. „Panathinaikos“ su lietuviu tuo tarpu įsirašė antrąjį pralaimėjimą (64:73).

„Žaliųjų“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net ir itin sėkmingas J.Mačiulio žaidimas. Puolėjas per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, tiek pat kartų prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Panathinaikos“: Jonas Mačiulis (10 atk. kam.) 14, Dimitris Diamantidis (6 kld.) 12, Roko Leni Ukičius 11, Andy Panko (5 atk. kam.) 9.

„Fenerbahce Uker“: Bojanas Bogdanovičius ir Lesteris Bo McCalebbas po 13, Ilkanas Karamanas (7 atk. kam.) 12, J.R. Bremeris 8.