Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 11d. 14:38

Seminare Kaune - garsiausių šalies krepšinio trenerių mintys

Ramūnas Butautas
EOVC1444

Kitą savaitę Lietuvos kūno kultūros akademijoje rinksis geriausi krepšinio treneriai ir specialistai. Čia seminarą Lietuvos krepšinio treneriams rengia Lietuvos krepšinio trenerių asociacija kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir Lietuvos kūno kultūros akademija.

Kiekvienais metais vykstančiame renginyje paskaitas skaitys sporto psichologė  Rinalda Germanienė, žymūs krepšinio treneriai Vydas Gedvilas, Robertas Kuncaitis, Ramūnas Butautas ir Vitoldas Masalskis.

„Kievienais metais Lietuvos krepšinio trenerių asociacija kartu su partneriais rengia du seminarus. Žiemą renkasi Lietuvos treneriai ir specialistai, vasarą vyksta tarptautinis seminaras, į kurį kviečiame žymiausius pasaulio krepšinio specialistus“, – sako Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinis sekretorius Nerijus Masiulis.

Tikimasi, kad seminare dalyvaus apie 250 krepšinio trenerių. „Šiemet daugiausia dėmesio skirsime vaikų psichologiniam, fiziniam ir taktiniam rengimui. Pastaruoju metu džiugina vaikų krepšinio pasiekimai, vis dėlto dar yra nemažai dalykų, apie kuriuos reikėtų diskutuoti. Seminare paskaitą skaitys ir treneriai, dirbantys su vaikais. Šiemet FIBA taip pat daug dėmesio skiria jaunųjų krepšininkų ugdymui“, – teigia N.Masiulis. Lietuvos krepšinio trenerių asociacijai priklauso 350 trenerių. Visi jie kviečiami dalyvauti seminare.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek