Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2011 01 11

Seminare Kaune - garsiausių šalies krepšinio trenerių mintys

Kitą savaitę Lietuvos kūno kultūros akademijoje rinksis geriausi krepšinio treneriai ir specialistai. Čia seminarą Lietuvos krepšinio treneriams rengia Lietuvos krepšinio trenerių asociacija kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir Lietuvos kūno kultūros akademija.
Ramūnas Butautas
EOVC1444

Kiekvienais metais vykstančiame renginyje paskaitas skaitys sporto psichologė  Rinalda Germanienė, žymūs krepšinio treneriai Vydas Gedvilas, Robertas Kuncaitis, Ramūnas Butautas ir Vitoldas Masalskis.

„Kievienais metais Lietuvos krepšinio trenerių asociacija kartu su partneriais rengia du seminarus. Žiemą renkasi Lietuvos treneriai ir specialistai, vasarą vyksta tarptautinis seminaras, į kurį kviečiame žymiausius pasaulio krepšinio specialistus“, – sako Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinis sekretorius Nerijus Masiulis.

Tikimasi, kad seminare dalyvaus apie 250 krepšinio trenerių. „Šiemet daugiausia dėmesio skirsime vaikų psichologiniam, fiziniam ir taktiniam rengimui. Pastaruoju metu džiugina vaikų krepšinio pasiekimai, vis dėlto dar yra nemažai dalykų, apie kuriuos reikėtų diskutuoti. Seminare paskaitą skaitys ir treneriai, dirbantys su vaikais. Šiemet FIBA taip pat daug dėmesio skiria jaunųjų krepšininkų ugdymui“, – teigia N.Masiulis. Lietuvos krepšinio trenerių asociacijai priklauso 350 trenerių. Visi jie kviečiami dalyvauti seminare.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius