Serbijos krepšinio lygos finale kilo masinės muštynės – „Crvena Zvezda“ ir „Partizan“ rungtynes baigė keturiese prieš du

Bogdanas Bogdanovičius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Bogdanas Bogdanovičius
0

Serbijos krepšinio lygos finalo rungtynėse tarp Belgrado „Partizan“ ir „Crevan Zvezda“ komandų nutiko itin retas dalykas. Po muštynių ketvirtajame kėlinyje teisėjas diskvalifikavo krūvą žaidėjų ir rungtyniauti liko penki „Crvena Zvezda“ bei trys „Partizan“ žaidėjai.

Rungtyniauti buvo likę dar visos aštuonios minutės, o „Partizan“ ekipoje žaidė tik M.Tepičius, B.Bogdanovičius ir J.Louvergne.

Nors „Crevan Zvezda“ turėjo kiekybinį pranašumą ir vieną po kito mėtė tritaškius, tačiau gynyboje niekaip nesusitvarkė su trimis varžovais.

Netrukus penktąją pražangą gavo vienas „raudonųjų“, ir „Partizan“ jau turėjo tik vienu žaidėjų mažiau.

Likus dviems minutėms komandas skyrė tik du taškai, tačiau penktą kartą prasižengė B.Bogdanovičius, tad „Crvena Zvezda“ galiausiai laimėjo – 97:88.