2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 11 12

Shaqo autobiografija: NBA milžinas vaikystėje kentė tėvo smurtą

Iki šiol įrašai iš legendinio NBA krepšininko Shaquille'o O'Nealo autobiografijos pasakodavo apie milžino karjerą bei užkulisinius stipriausios planetos krepšinio lygos dalykus. Neseniai interneto platybėse pasklido naujas įrašas, kuriame – skaudūs Sh.O'Nealo vaikystės potyriai.
Shaquille'as O'Nealas.
Shaquille'as O'Nealas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Netrukus prekyboje pasirodysiančios buvusio krepšininko autobiografijos autorius Jackas McMullenas atskleidė nemaloniausius Sh.O'Nealo gyvenimo išgyvenimus. Milžino tėvas Phillipas Harrisonas naudojo smurtą prieš Sh.O'Nealą.

„Už kiekvieną, net ir menkiausią nusižengimą, Shaquille'as būdavo mušamas. Jo tėvas į rankas pasiimdavo diržą ir vanodavo savo vaiką brutaliai. Žinoma, tokiems tėvo veiksmams vaiko motina nepritarė ir Shaquille'o tėvai išsiskyrė“, – tokie autoriaus žodžiai, ko gero, pašiurpins ne vieną krepšininko gerbėją.

J.McMullenas, bandydamas paaiškinti  tokį tėvo elgesį, atsigręžia į P.Harrisono vaikystę: „Manau, jog šis nežmoniškas brutalumas kilo iš paties P.Harrisono sudėtingos vaikystės išgyvenimų. Tėvai būsimą sadistą auklėjo kariškai – lygiai taip pat nuolatos mušdami“.

Autorius taip pat pridūrė, jog P.Harrisonas niekada nelietė Sh.O'Nealo motinos. „Shaquille'as tikino, jog tėvas niekada be priežasties nemušė motinos. Dabar jis supranta, jog tėvas tokiais veiksmais norėjo priversti savo sūnų palikti blogus draugus, dėl kurių vėliau jis galėjo atsidurti kalėjime ir niekada netapti garsiu krepšininku. Tačiau Shaquille'as pripažino, jog tokių veiksmų niekada nesiimtų prieš savo vaikus“.

Didžiulį ažiotažą kelianti Sh.O'Nealo autobiografija prekyboje pasirodys lapkričio 15 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 24sek