TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šį savaitgalį Raseiniuose paaiškės NKL čempionai

Travisas Garrisonas ir Deividas Keburys
Sauliaus Čirbos nuotr. / Travisas Garrisonas ir Deividas Keburys
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį „Karpynėje“ (Raseinių raj.) paaiškės stipriausia Nacionalinės krepšinio lygos komanda. Šeštadienį 15:00 val. pirmajame pusfinalyje susikaus „Palanga“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“, o nuo 18:00 val. santykius aiškinsis Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Molėtų „Ežerūnas-Karys“.

Pralaimėjusios komandos sekmadienį 13:00 val. susitiks mažajame finale, t.y. rungtynėse dėl trečiosios vietos.

Pusfinalius laimėjusios komandos 16:30 val. finale išsiaiškins, kuri galės vadintis stipriausia 2014-2015 metų sezono NKL komanda.

Pirmos vietos laimėtojai įgis teisę varžytis 2015-2016 metų LKL čempionate.

Aiškūs NKL įgūdžių, tritaškių ir dėjimų konkursų dalyviai

Antrąją NKL finalo ketverto turnyro dieną, po rungtynių dėl trečiosios vietos, paaiškės geriausiai kamuolį valdantis, taikliausiai nuo tritaškio linijos atakuojantis ir gražiausiai į krepšį dedantis NKL krepšininkai.

Įgūdžių demonstravimo konkurse jėgas pasitikrins Paulius Malašauskas (Šakių „Zanavykas“), Gediminas Butkus (Raseinių „Rasai“), Evaldas Aniulis (Jonavos „Petrochema“), Paulius Danisevičius (Kauno „JAZZ-Diremta“), Elvinas Gintvainis (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Dominykas Domarkas (Vilniaus „Perlas-MRU“), Ernestas Bružas („Palanga“), Tauras Ulevičius („Šilutė“), Augustas Šuliauskas („Vilnius“), Dovis Bičkauskis („Trakai“), Irmantas Lianzbergas (Joniškio „Delikatesas“) ir Kristupas Žemaitis (Kauno „Žalgiris-2”).

Prie tritaškio linijos rikiuosis Aidas Einikis („Nafta-Uni-Akvaservis“), Benas Vaitulionis („Palanga“), Kostas Jonuška („Šilutė“), Lukas Grabauskas („Petrochema“), Ignas Daukšys („Vilnius“), Simonas Lekys („Trakai“), Tadas Rinkūnas („Perlas-MRU“), Paulius Klemas („Delikatesas“), Paulius Valinskas („Žalgiris-2”), Žygimantas Šeštokas („Ežerūnas-Karys“), Marijus Užupis („Zanavykas“), Giedrius Kurtinaitis („Rasai“) ir Arūnas Sakalauskas („JAZZ-Diremta“).

Dėl oro karaliaus titulo susigrums Karolis Guščikas („Rasai“), Šarūnas Beniušis („Zanavykas“), Rokas Mažionis („Palanga“), Žilvinas Petraitis („Delikatesas“) ir Domantas Senda („Sūduva-Mantinga“).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek