2009 02 28

„Šiauliai“ įveikė „Lietuvos rytą“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse šeštadienį „Šiauliai“ 91:88 (24:27, 20:18, 26:10, 21:33) įveikė be lyderių Chucko Eidsono ir Mindaugo Lukauskio rungtyniavusią Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.
Virginijus Praškevičius
V. Praškevičius nugalėtojams pelnė 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. / T.Tumalovičiaus/Reporteris.com nuotr.

Du kėlinius Šiauliuose vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai griebė jautį už ragų. Trečiojo kėlinio viduryje 12:0 spurtavę „Šiauliai“ šovė į priekį 66:54, o prasidėjus ketvirtam kėliniui skirtumą padidino iki 20 taškų – 75:55.

Tačiau BBL „Elito“ diviziono lyderiai neketino kelti baltos vėliavos – susigriebė ir baigiantis rungtynėms ėmė sparčiai vytis varžovus. Jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų – 90:88, tačiau sėkmė nuo šiauliečių nenusisuko.

Nugalėtojams Stefhonlas Hannahas ir Andrius Šležas pelnė po 21 tašką, Virginijus Praškevičius (13 atkovotų kamuolių) ir Gintaras Kadžiulis pridėjo po 12. „Lietuvos ryto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Steponas Babrauskas. Jis pelnė 21 tašką. 16 taškų pridėjo Marijonas Petravičius, 15 – Milko Bjelica ir 14 Artūras Jomantas.

„Šiauliai“ iškovojo devintą pergalę ir „Elito“ diviziono turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą, o „Lietuvos ryto“ krepšininkai patyrė trečią pralaimėjimą.

Paskutinėse šeštadienio BBL „Elito“ diviziono rungtynėse „Valmiera“ savo aikštėje 77:94 „Ventspils“ krepšininkams.