2014 12 12

„Šiauliai“ LKL čempionate netutrėjo vargo su „Pieno žvaigždėmis“

Lietuvos krepšinio čempionate (LKL) čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (8-7). Gedimino Petrausko treniruojami šiauliečiai namuose 91:74 (18:15, 30:22, 18:17, 25:20) įveikė „Pieno žvaigždžių“ (6-10) ekipą.
Iššūkio taurės turnyras – Šiaulių „Šiauliai“ prieš Minsko „Tsmoki“
„Šiauliai“ / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Susitikimą ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (5:5). Po Roko Giedraičio taškų aikštelės šeimininkai nutolo (14:7). Gytis Sirutavičius ir Osvaldas Olisevičius pataikė iš toli ir svečiai priartėjo (16:15), o po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo 18:15.

Aidas Viskontas antrą kėlinį pradėjo pelnydamas keturis taškus iš eilės (18:19). Dar penkis taškus iš eilės pridėjo G.Sirutavičius ir svečiai nutolo (20:27). Evaldas Kairys užsidirbo nesportinę pražangą ir „Šiauliai“ išlygino rezultatą (27:27). Dar vieną nesportinę pražangą užsidirbo Osvaldas Olisevičius ir aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą (37:27). Po dviejų kėlinių šiauliečiai buvo priekyje 48:37.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išslygino, tačiau dviženklę persvarą ir toliau išlaikė aikštelės šeimininkai (66:54).

Po R.Giedraičio dėjimo „Šiaulių“ persvara padidėjo iki 16-ikos taškų (76:60). Manto Šerniaus paprašyta minutės pertraukėlė vaisių nedavė: „Šiauliai“ ir toliau kontroliavo žaidimo eigą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 91:74.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 24 tšk., Jonathanas Lee 20 tšk. (7 at. kam., 4 rez. perd.), Gintaras Leonavičius 12 tšk. (4 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 20 tšk. (4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 15 tšk., Alexanderis Oriakhi 10 tšk. (10 at. kam.), Osvaldas Olisevičius 10 tšk. (4 at. kam.).